Jump to content
 • Announcements

  • T.Konopka

   DOWNLOADS - new way of sharing solutions!   01/17/18

   Dear users, We want you to have a great time here on the Forum, therefore, we are introducing a new tool for sharing solutions! DOWNLOADS - a system of file sharing for all of you. DOWNLOADS - support topics - this is a new category for support topics. Check the short guide for Downloads on how to add a solution (all files have to be approved).   Crowd's Solutions will be closed for new submissions, but still open for replies in remaining topics. We ask the authors of the solutions to add their solutions to Downloads with the link to the topic at the top of the description. We will merge the support topic with the one from Crowd's Solutions.   If you have any questions, feel free to ask our administrators - @T.Konopka and @I.Srodka!
  • T.Konopka

   DOWNLOADS - nowy sposób dzielenia się rozwiązaniami!   01/17/18

   Szanowni użytkownicy, Chcemy, abyście świetnie spędzali czas na Forum, dlatego przedstawiamy wam nowe narzędzie do dzielenia się rozwiązaniami! DOWNLOADS - system dodawania i pobierania plików. DOWNLOADS - support topics - to jest nowa kategoria z tematami wsparcia. Sprawdźcie przewodnik dla Downloads, aby wiedzieć jak dodać rozwiązanie (wszystkie pliki muszą zostać zatwierdzone).   Rozwiązania Społeczności zostaną zamknięte dla nowych tematów, jednak tematy już wczęśniej dodane będą nadal dostępne. Prosimy autorów rozwiązań do przenoszenia ich do Downloads - prosimy o dodanie linkiem do tematu na górze opisu. Połączymy wtedy temat wsparcia z tematem z Rozwiązań Społeczności.   W przypadku pytań, prosimy o kontaktowanie się z administratorami - @T.Konopka and @I.Srodka. (Rozwiązania mogą być dodawane w języku polskim!)

pablo77

Member
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About pablo77

 • Rank
  Learner

Profile information

 • Country
  Polska
 • Gateway/s
  Home Center 2
 1. Just try this for jpg: snapshot.cgi and for mjpg: video.cgi In my cam I'm not using long strings to jpg, like in the picture below.
 2. Could You show links to Your cam ?
 3. Neo coolcam syrena alarmowa

  Odświeżam temat. Na tej stronie http://www.vesternet.com/resources/application-notes/apnt-125 znalazłem jak dostosować odpowiednie dzwięki jakie ma syrena w systemie Vera. Ale tu chodzi o samo kodowanie jakie posiada syrena dla poszczególnych sygnałów. Sam posiadam syrenę D-linka, która pozwala na włączenie/wyłączenie jedynie samego alarmu, a posiada inne dzwięki. Pewnie można zrobić VD, które pod poszczególnymi przyciskami będzie miało poszczególne sygnały syreny. Czy ktoś to testował ?
 4. Aktualna pogoda jako kamera

  To może ktoś inny się wysili i znajdzie np pogodę w formie jpg ale dla np miasta. Dobrze by było podejrzeć aktualny stan dla np Poznania.
 5. Integracja z kamerami BCS - brak obrazu

  Oj też się namęczyłem z kamerami (inny producent) Kolego, Twoje kamerki obsługują mjpeg. W ustawieniach kamerki musisz znaleźć kompresję mjpeg i ją ustawic. Możliwe że te kamery obsługują dwa kanały, czyli na pierwszym ustawiasz H.264, na drugim mjpeg. Dalej............ potrzebujesz ścieżki http do kamerki, czyli coś takiego: http://admin:adminpass@192.168.1.178/video.asf Poszukaj w ustawieniach kamerki przez przeglądarkę ścieżki http. Jak nie znajdziesz to poszukaj w necie iSpy (programik do wyszukiwania ścieżki http w kamerach).
 6. Aktualna pogoda jako kamera

  Spróbuj odświeżyć dane sieci w ustawieniach.
 7. HTTP request with virtual device not working

  GET /sf/41/downHost: 192.168.1.XXXAuthorization: Basic YWRtaW46cm9vbWJhd2lmaQ== This one is not working ??
 8. HTTP request with virtual device not working

  Create new VD, fill IP and PORT of Your device. Try this: GET /control?cmd=play,1 HTTP/1.1 Host: 192.168.1.159 Authorization: Basic YWRtaW46cm9vbWJhd2lmaQ== Just change IP
 9. Hejka Czy tylko ja tak mam że nie mogę się zalogować na centralkę ?? It's only me, that I can't login on my HC2 ?? Przez aplikację na androidzie nie loguje się, przez stronę (chrome) loguję się na swoje konto, ale już dostęp zdalny wywala błąd: In android I can't log in, by the web site (chrome) I can login on my account, but I get error in remote access: 502 ERROR The server returned an error. dom.fibaro.com cannot be displayed. FIBARO, dawajcie jakieś info na maila (przynajniej) że coś robicie, albo że serwer padł i naprawiacie. W ogłoszeniach na forum cisza, albo ja robię coś nie tak. FIBARO, make som info on emails that You doing something, or that serwer is dead and is under maintenace. In announcements is silence, or I'm doing something wrong.
 10. Aktualna pogoda jako kamera

  Cześć, Natknąłem się na takie oto rozwiązanie przy wyświetlaniu aktualnej pogody. Wygląda to tak jak w załączniku. Oto metoda: - szukamy strony, która wyświetla aktualną pogodę w formacie png, może być nawet wyświetlanie pogody dla konkretnego miasta na np 3 dni, - link do strony powinien tak wyglądać: https://meteomodel.pl/klimat/poltemp/gfs/amon.png - w centralce robimy nowe urządzenie - nową kamerę, - wstawiamy w adres IP to https://meteomodel.pl - wstawiamy w Ścieżkę do obrazu JPG to /klimat/poltemp/gfs/amon.png I mam tu taki problem że pogoda wyświetla się tylko na głównej stronie centralki, a podgląd nie jest dostępny (po kliknięciu na kamerkę). Przez apkę mobilną (na androida) również nie wyświetla obrazu. Ktoś próbował tą metodę ??
 11. Hi, Why I don't have credentials to see Your post ianbren ??
 12. Hi, I'm reading about espeasy, and I must say its much more easer than mqtt option. Today I'll buy things on Aliexpress to create 5 new multi sensors, with this software. Many thanks for You ianbren
 13. upgrade and backup on hcl

  So, I didn't think that adding icons by internet (not in local network) to HC2 is also crucial operation - in this operation after selecting icon and clicking on button ADD, I'm getting blank black page in my browser. Is that normal ??
 14. I'm using this multisensor: I'll start reading about espeasy
×