Jump to content
 • Announcements

  • T.Konopka

   DOWNLOADS - new way of sharing solutions!   01/17/18

   Dear users, We want you to have a great time here on the Forum, therefore, we are introducing a new tool for sharing solutions! DOWNLOADS - a system of file sharing for all of you. DOWNLOADS - support topics - this is a new category for support topics. Check the short guide for Downloads on how to add a solution (all files have to be approved).   Crowd's Solutions will be closed for new submissions, but still open for replies in remaining topics. We ask the authors of the solutions to add their solutions to Downloads with the link to the topic at the top of the description. We will merge the support topic with the one from Crowd's Solutions.   If you have any questions, feel free to ask our administrators - @T.Konopka and @I.Srodka!
  • T.Konopka

   DOWNLOADS - nowy sposób dzielenia się rozwiązaniami!   01/17/18

   Szanowni użytkownicy, Chcemy, abyście świetnie spędzali czas na Forum, dlatego przedstawiamy wam nowe narzędzie do dzielenia się rozwiązaniami! DOWNLOADS - system dodawania i pobierania plików. DOWNLOADS - support topics - to jest nowa kategoria z tematami wsparcia. Sprawdźcie przewodnik dla Downloads, aby wiedzieć jak dodać rozwiązanie (wszystkie pliki muszą zostać zatwierdzone).   Rozwiązania Społeczności zostaną zamknięte dla nowych tematów, jednak tematy już wczęśniej dodane będą nadal dostępne. Prosimy autorów rozwiązań do przenoszenia ich do Downloads - prosimy o dodanie linkiem do tematu na górze opisu. Połączymy wtedy temat wsparcia z tematem z Rozwiązań Społeczności.   W przypadku pytań, prosimy o kontaktowanie się z administratorami - @T.Konopka and @I.Srodka. (Rozwiązania mogą być dodawane w języku polskim!)

piotr_78

Member
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About piotr_78

 • Rank
  Newbie

Profile information

 • Country
  polska
 • Gateway/s
  Home Center 2
  Home Center Lite
 1. universal sensor

  Witaj spróbój zresetować w sposób II i ponownie dodać z podpiętymi czujnikami .
 2. SIngle Switch 2 miganie

  Usuń urządzenie zresetuj i ponownie dodaj zobaczysz czy pomogło
 3. Fałszywe alarmy po przerwie dostawy prądu

  To nie masz żadnych innych urządzeń oprócz czujki zalania?
 4. Fałszywe alarmy po przerwie dostawy prądu

  To może w innym urządzeniu niebateryjnym masz ustawione powiadomienie o włączeniu i pomyłkowo ustawione powiadomienie o zalaniu. Masz jedną centralkę czy dwie?
 5. Fałszywe alarmy po przerwie dostawy prądu

  Odznacz w scenie( uruchamiaj przy starcie)
 6. Problem tkwi w powiązaniu konta ID z centralą HC2. Po prostu trzeba usunąć swoje centrale z konta ID a następnie ponownie dodać u mnie pomogło wszystkie inne sposoby zawiodły.Pozdrawiam
 7. Hello. Sorry for my English. I had the same problem. Finally it succeeded. I entered the ID account and removed HC2. Then I added HC2 to the ID again.
 8. A może Panowie z fibaro coś podpowiedzą jak to możliwe że na centrali Lite wykrywa mi urządzenia a na HC2 nie wykrywa żadnego o co to chodzi gdzie może tkwić problem?
 9. A mi tylko z centali lite kilka urządzeń a z HC2 ani jednego ani jednej sceny co to za dziadajstwo że nie potrafi znajść urządzeń co może być nie tak? proszę sugerujcie,może coś pomoże.
 10. Witam czy ktoś miał taki problem a mianowicie alexa niewykrywa urządzeń, obydwie umiejętności zainstalowane, hasło do id podane a mimo tego niewykrywa urządzeń co może być przyczyną ?
 11. gerdalock v3 czy danalock v3

  Dzięki faktycznie z wyglądu to samo różnią się pewnie tylko apkami i cenami
 12. gerdalock v3 czy danalock v3

  To nikt nie ma zamków gerdalock albo danalock niemożliwe
 13. Android FIBARO - brak informacji o Alarmie

  Chyba tak, naszczęście mamy inne apki do dyspozycji.
 14. gerdalock v3 czy danalock v3

  Witam jaka jest różnica i który proponujecie proszę o uzasadnienie
×