Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


Nowe pomysły dla apka na androida


yulas

Recommended Posts

Witam!

Parę pomysłów kosmetycznych:

1. Jeśli w dostępie zdalnym można dodać nazwę centrali to warto pomyśleć o wyświetleniu tej nazwy w aplikacji (Ustawienia -> Wybierze centralę -> lista central ) Jak dodajemy ręcznie to taka możliwość jest.

2. Nazwa centrali wyświetlana na górnej belce zamiast "Witaj w domu" - teraz muszę wejść w cokolwiek aby się zorientować z którą centralą jestem połączony. Po drugie mając HC w firmie lub działce bez sensu napis "witaj w domu".

3. To już była by wisienka na torcie - zmiana tapety lub szablonu , jeszcze lepiej jeśli była by przypisana do centrali.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja bym dodał jeszcze jedną grupę - własne urządzenia - do której możnaby kopiowac urządzenia najczęściej używane bez konieczności wchodzenia do pomieszczenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 5 March 2017 at 9:08 AM, PiotrBr said:

Ja bym dodał jeszcze jedną grupę - własne urządzenia - do której możnaby kopiowac urządzenia najczęściej używane bez konieczności wchodzenia do pomieszczenia.

coś jak wirtualne pomieszczenia (o które proszę już od dawna ;) )

tyle, że to raczej coś dla całej centralki a nie wyłącznie do apki na androida...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Dnia 5.03.2017 o 09:08, PiotrBr napisał:

Ja bym dodał jeszcze jedną grupę - własne urządzenia - do której możnaby kopiowac urządzenia najczęściej używane bez konieczności wchodzenia do pomieszczenia.

Popieram! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mnie bardzo brakuje w apce na androida na tablety, możliwości zrobienia skrótów do urządzeń wirtualnych. Można mieć skrót do świateł, przełączników itd, ale do VD nie ma... To duży brak, zwłaszcza, że za pomocą VD sterujemy różnymi urządzeniami... 

No i jeszcze jedna niedogoność - zużycie energii, jeśli jest to switch czy relay oznaczony, jako sterowanie światłem, to na panelu głównym "timeline" pokazuje, ale innych odbiorników nie, czy jest to wallplug, czy cokolwiek cos innego, co mierzy lub ma wpisaną na sztywno pobieraną moc. Więc co tak na prawdę i w jakim celu to pokazuje obecnie?

Edited by cyberlabs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...