Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


CZy to forum ma sens ?


bratkrk

Recommended Posts

Czy to forum ma sens jeśli w strefie nowicjusza na 10 wątków mało kto podpowiedział !?

A Admin tylko przezuca do strefy nowicjusza albo stwierdza ze duplikat brawo admin !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

W starych wątkach widać, że Admin odpowiadał, widocznie mu etat przycięli, a ludzie, którzy się tym tematem zajmują zawodowo - widocznie nie chcą się dzielić wiedzą :(

Link to comment
Share on other sites

Guest vandi

może i tak. a może i nie do końca tak jest.

 

1.Popatrzcie w ilu wątkach jest zadawane pytanie, jest udzielana odpowiedź i koniec.. żadnego dziękuję czy pocałuj mnie w....

Może zniechęcać?

2. Przy każdym poście jest strzałka zielona w górę i czerwona w dół. Zamiast pisać podziękowania zawsze można wcisnąć jako formę podziękowania. Oczywiście strzałkę zieloną :)

3. Jest masa ludzi którzy wchodzą na to forum tylko po to aby wiedzę wyciagnąć i "zniknąć" . Forum na pewno by żyło, może  nawet tak dobrze jak międzynarodowe, jak by 

każdy od siebie dał tyle, ile wiedzy wyciągnął z tego forum

 

to tylko takie moje spostrzeżenia.

 

 

 

 

 

Edited by vandi
Link to comment
Share on other sites

@vandi - z Twojej odpowiedzi wnioskuję, że więcej wiedzy znajdzie się w wersji angielskiej forum. Dzięki. Biorę się za tłumaczenie moich problemów ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Oficjalne forum angielskie jest dużo bardziej aktywne, ale myślę, że to nic dziwnego, w końcu ma dużo większy zasięg. Jest tam na prawdę aktywnych sporo pasjonatów chętnie dzielących się swoją wiedzą.

 

Bardzo prężne jest też forum francuskie :

 

Please login or register to see this link.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Topic Author
  • Gucio1234 Dzieki bo juz mialem wysatwic tej szajs na allegro.

    Zagladne na ang wersje.

    Please login or register to see this link.

     ja odpowiedzi na zadne z moich kilku pytan sie nei doczekalem znaczy ze wieda tajemna.

    Link to comment
    Share on other sites

    The topic has been moved from "

    Please login or register to see this link.

    " to "

    Please login or register to see this link.

    ".

     

    Temat został przeniesiony z "

    Please login or register to see this link.

    " do "

    Please login or register to see this link.

    ".

    Link to comment
    Share on other sites

    Cześć @bratkrk,

     

    Dzięki za post!

    Tak, to forum ma sens. I w wersji międzynarodowej, jak i w wersji polskiej.

    Jako admin mam tutaj sporo pracy i nie zawsze zdążę odnieść się do każdego zapytania. Co więcej, forum jest przede wszystkim dla użytkowników, także ja zawsze zachęcam do dyskusji między użytkownikami, bo to też jest feedback dla FIBARO. Jeśli nie byłeś w stanie znaleźć lub uzyskać odpowiedzi na forum to zawsze możesz napisać na Suppot - [email protected]

    Co do przenoszenia postów - no niestety, jak posty są dodawane w niewłaściwe kategorie to trzeba je przenieść (w sumie taka praca moderatora).

    Jeśli chodzi o wiedzę to w górnej belce forum jest zakładka WIEDZA, która zawiera trzy linki do naszych stron, gdzie jest zamieszona wiedza odnośnie naszego systemu i modułów.

    Mam nadzieję, że zostaniesz na forum i dasz mu jeszcze szansę ;)

     

    Link to comment
    Share on other sites

  • Topic Author
  • W Strefie nowicjusza mamy 15 pytań bez odpowiedzi w tym 3 na które ja odpowiedziałem i jedno moje na które nie doczekałem się odpowiedzi do 8 pytań na które ktoś odpowiedzila.

     

    Ten psot jest z maja co daje odpowiedz po 69 dniach i oczywiście przeniesienie, a moze temat duplikat - zawsze to lepsze niż odpwoiedzieć komuś na pytanie!?

     

    Wasza firma wasze forum róbta co chceta.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...