Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

zdalna ver. 31


Guest A.KOLODZINSKI

Question

Guest A.KOLODZINSKI

Rozumiem, że pomimo upgradu dostępu zdalnego na stronie dom fibaro do ver 31 nie będzie tam możliwości ustawień ikonek, pogody i tp?

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0
Guest Krzysztof
  • Inquirer
  • Wszystko działa jak na lokalnej wersji centralki. Są nowe ikony i pogoda też działa.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest A.KOLODZINSKI
  • Inquirer
  • Jak działa jak u mnie na zdalnym dostępie nie ma ikonek po zalogowaniu się na stronę dom fibaro... a jak chcę zmienić czym steruje urządzenie to mam opcje.... światłem, inne urządzenie czyli tak jak było przed ver 30. Jakieś pomysły na rozwiązanie tego?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest wojtek
  • Inquirer
  • nie mam właśnie dostępu zdalnego przez www oraz zauważyłem, iż po resecie centralki działa ona szybciej tzn szybciej wykonuje polecenia

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest vayher
  • Inquirer
  • Jak działa jak u mnie na zdalnym dostępie nie ma ikonek po zalogowaniu się na stronę dom fibaro... a jak chcę zmienić czym steruje urządzenie to mam opcje.... światłem, inne urządzenie czyli tak jak było przed ver 30. Jakieś pomysły na rozwiązanie tego?

    Czy próbował Pan odświeżenia przez CTRL+F5? Ikony oraz dodatkowe opcje "czym steruje urządzenie" są na 100% wgrane w dostępie zdalnym, właśnie na wszelki wypadek to sprawdziłem na testowej centralce.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest A.KOLODZINSKI
  • Inquirer
  • Próbowałem odświeżałem wyłączałem włączałem.... robiłem co tylko można i dalej nic... nadal mam tylko opcje światłem i innym urządzeniem...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest A.KOLODZINSKI
  • Inquirer
  • jakiś pomysł na naprawę tego? mopże podać login i hasło do centralki i sami sprawdzicie o co chodzi?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest wojtek
  • Inquirer
  • nie mam znowu dostępu zdalnego przez www- serwer zajęty od kilku minut

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest vayher
  • Inquirer
  • jakiś pomysł na naprawę tego? mopże podać login i hasło do centralki i sami sprawdzicie o co chodzi?

    Poproszę nr centralki przez wiadomość prywatną. Sprawdzę o co chodzi.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest wojtek
  • Inquirer
  • W dostępie zdalnym w wersji .31 w panelu konfiguracyjnym nie wyświetla mi się obraz z kamerki, co ciekawe na aplikacji natywnej na iphonie obraz jest

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest rpedrakowski
  • Inquirer
  • tak samo jak u wojtka zauwazylem ze nie chce pokazać obrazu, dodatkowo sugeruję sprawdzić zdalny dostęp na innych interfejsach, dzis walczę z interfejsami bo klient mnie goni w tym temacie ze nie chce mu to zadziałać. Interfejs dla iphone można chyba w ogóle wyrzucić, a na androida nie chce zaskoczyć. mimo iż konfiguracyjny i dla dowolnego telefonu dzialaja OK.

    Koledzy zobaczycie jak to jest u was ?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest A.KOLODZINSKI
  • Inquirer
  • ...i jak herr Vayher... coś już wiadomo na temat naszej centralki?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest A.KOLODZINSKI
  • Inquirer
  • ...znaczy dostępu zdalnego i wersji 31...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest wojtek
  • Inquirer
  • na chwilę obecną na dostępie zdalnym przez www w panelu konf. serwer myśli przez kilka min. ale w końcu przepuszcza, a na pozostałych biała plansza.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest wojtek
  • Inquirer
  • wersja 31 poprawia i wprowadza wiele rzeczy ale zauważyliśmy, że inne elementy zaczęły kuleć.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest vayher
  • Inquirer
  • ...i jak herr Vayher... coś już wiadomo na temat naszej centralki?

    Za chwilę zajrzę, wcześniej nie dałem rady.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest vayher
  • Inquirer
  • na chwilę obecną na dostępie zdalnym przez www w panelu konf. serwer myśli przez kilka min. ale w końcu przepuszcza, a na pozostałych biała plansza.

    Właśnie skończyłem generowanie aktualizacji 1.1.1232. Są w niej zawarte zmiany dotyczące dostępu zdalnego - nowe podejście do sposobu podłączania się centralek do serwera. Liczę na to, że ostatecznie poprawi to kwestię dostępu zdalnego nawet dla centralek ze słabym łączem, które potrafią często gubić połączenie. Wstępne testy wypadły pozytywnie, zobaczymy czy potwierdzi się to w większej skali czasu u Państwa. Aktualizacja zostanie wydana jutro, musi przejść jeszcze nocne testy.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest vayher
  • Inquirer
  • W dostępie zdalnym w wersji .31 w panelu konfiguracyjnym nie wyświetla mi się obraz z kamerki, co ciekawe na aplikacji natywnej na iphonie obraz jest

    Problem rozwiązany. Obraz z kamer w dostępie zdalnym już działa.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest vayher
  • Inquirer
  • tak samo jak u wojtka zauwazylem ze nie chce pokazać obrazu, dodatkowo sugeruję sprawdzić zdalny dostęp na innych interfejsach, dzis walczę z interfejsami bo klient mnie goni w tym temacie ze nie chce mu to zadziałać. Interfejs dla iphone można chyba w ogóle wyrzucić, a na androida nie chce zaskoczyć. mimo iż konfiguracyjny i dla dowolnego telefonu dzialaja OK.

    Koledzy zobaczycie jak to jest u was ?

    Interfejsy mobilne w dostępie zdalnym zostały właśnie poprawione. Powinno już wszystko działać.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest wojtek
  • Inquirer
  • Niestety obraz z kamery przy dostępie zdalnym na panelu konfiguracyjnym nadal u mnie nie działa, a dostęp zdalny na innych interfejsach również nie działa

    Proszę kolegów o sprawdzenie tego u siebie, bo wedle wpisu wszytko już powinno działać

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...