Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

[HC2] Beata 1.019 Lili czy mogła byś ...


adamz9

Question

Witam

Dzięki uprzejmość Państwa z Fibaro stałem się (Nie tylko Ja) posiadaczem wersji Beta oprogramowania Beta 1.019 oraz HC2 na Iphona ku mojemu zaskoczeniu jest już dostępna LILI.

Pierwsze wrażenia bardo pozytywne Lili reaguje na komendy bez problemów tylko nie chce z żoną współpracować ale mam nadzieje że się polubią

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> .

Czasem trzeba mówić dosyć głośno ale wydaje mi się że to zostanie poprawione jak wiadomo jest wersja rozwojowa .

Z moich pierwszych obserwacji Lili reaguje na komendy typu włącz, wyłącz, zapal, zgaś itp np."Włącz światło w Kuchni" i stała się światłość. Nie odpowiada na pytania typu "Jak masz na imię "

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> ale to mi się wydaje sensowe no bo po co ma odpowiadać na takie pytania.

Kamer też nie obsługuje może to zostanie później jakoś rozwiązane .

Pierwsze co bym dodał to dźwięk kiedy mam mówić, jak na razie jest tylko ikonka która się rozświetla jaśniej kiedy mamy mówić mogło by być to i to .

Po za tym jak na razie się poznajemy nie mam też za dużo urządzeń żeby sprawdzać wszystko

Ale Ogólnie jestem bardzo miło i pozytywnie zaskoczony.

Mam nadzieje że funkcjonalność zostanie zwiększona już wkrótce

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0
Guest Fidziu

Sama z siebie zaczela...?

Domniemam ze zainstalowal Pan najnowsza (wczorajsza) aplikacje.

Zgodnie z zaleceniami appla dokonalismy zmiany w oprogramowaniu i teraz aplikacja wykrywa automatycznie ustawienia systemowe iphona.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest mariusz4567

Gdzie mozna znalezsc najnowsza wersje aplikacji na hc2 z Lili.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Także chciałbym się dowiedzieć gdzie można pobrać najnowszą aplikację, bo na

Please login or register to see this link.

jest z 16 lutego, której do dzisiaj nie mogę zainstalować, bo czekam jak dodany zostanie mój iPad do bazy testowej (napisałem już kilka maili i do dzisiaj cisza).

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest Michal.P

Mam dokładnie ten sam problem.

W czwartek kupiłem iPada. Dzisiaj jadę do klienta i nadal nie mam nowej wersji aplikacji brak tez jakiegokolwiek odzewu. Telefon wsparcia tech. milczy...

Jak mam mu zaprezentować sterowanie głosem bądź sam system z poziomu aplikacji jeśli nie mam fizycznie czego pokazać?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Inquirer
  • Na Ipadzie to samo Lili zaczeła gadać po angielsku nic nigdzie nie zmienialem.Po za tym nie mogę zalogować się zdalnie z Ipada,iphona pisze ze złe chaslo podaje choć jestem pewien ze jest dobre.

    U mnie tez kontakt z Fibaro się urwał.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Witam , jak uruchomić lili na Iphone4s czy domyślna siri ma być włączona ? mam zainstalowana aplikacje centrala w wersji 1.021 ale lili nie odpowiada ... jakieś specjalne polecenia ? może jakiś how to ? ktoś kto to rozgryzł napisze . Pozdrawiam

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous

    dodany masz uid??

    a dziala mniej wiecej tak

    Please login or register to see this link.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    chyba UDID ? mam dodany bo udało mi się zainstalować reszt funkcji działa nawet kamery , filmik widziałem

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> i tez tak chcę , to klienci lubią najbardziej cały Fibaro opiera się o oko i zaskoczenie więc lili jest niezbędna

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous

    a w panelu uprawnien --> użytkownicy

    masz zaznaczone powiazane urządzenia??

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous

    ostatnie moje pytanie czy przy urzadzeniach masz wpisane komendy??

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous

    Please login or register to see this link.

    musisz miec update centralki do wersji 1.o21

    ewentualnie sprawdz jak masz nazwane urzadzenia: jesli masz urzadzenie nazwane tewizor to wywolujesz komendą włącz telewizor albo wyłacz telewizor

    spróbij jeszcze wywolac komende

    Please login or register to see this link.

    ip centrali/fibaro/create_lili_devices.php to odswierzy baze dla lili

    jak juz to nie pomoze to ja juz opadam z sil i pomysłow

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Panie Mistrzu działa

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> no to teraz ja sobie z nią pogadam ... jak facet z .... lili

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> Dziękuję po odświeżeniu zaczęło wszystko funkcjonować !

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Michal.P

    Czy ktoś z was miał problem podczas instalacji nowej aplikacji?

    Wywala mi błąd podczas instalowania. Kopiowanie idzie sprawnie lecz jak tylko status na urządzeniu zmienia się na instaluję od razu wywala: "błąd istalacji Fibaro HC2"

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous

    michał taki bład sie pojawia jak nie masz dodanego swojego UDID

    jestes pewien ze masz dodany??

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest JakubM

    Problem z instalacją występował przy nowej aplikacji HC2 z dnia 18.03. Programista poprawił i wersja z wczoraj już się instaluje i działa.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest mariusz4567

    Witam mozna prosic linka do tej aplikacji.

    Pozdrawiam

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


    ×
    ×
    • Create New...