Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

1.037


Guest GrZeCh

Question

Guest GrZeCh

Witam serdecznie,

zglaszam, ze ustawianie "slidera" urzadzenia wirtualnego za pomoca sterowania HTTP nie dziala prawidlowo. Wykonuje sie polecenie przypisane do przycisku slidera w urzadzeniu wirtualnym jednak sam slider pozostaje na wartosci, ktora byla ustawiona do tej pory i sie nie zmienia na wartosc, ktora jest przekazywana w adresie sterowania HTTP.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Guest GrZeCh
  • Inquirer
  • - w ogolnym widoku wszystkich urzadzen jesli zmienimy Filtr z "Wszystko" na cokolwiek innego (poza "Inne" bo w tej kategorii znajduja sie urzadzenia wirtualne) i wrocimy spowrotem do "Wszystko" to urzadzenia wirtualne sie juz nie pokazuja

    - w sumie to nie jestem juz pewny czy to zostalo potwierdzone czy nie ale w dalszym ciagu dodane urzadzenia wirtualne nie pojawiaja sie w liscie z lewej strony w sekcji Urzadzenia. Zapewne jest to zwiazane z tym, ze urzadzenia wirtualne przechowywane sa w oddzielnej tabeli jednak nic nie stoi na przeszkodzie wyswietlac najpierw urzadzenia z-wave a pod nimi urzadzenia wirtualne (pobrane za pomoca oddzielnego zapytania do bazy danych)

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest GrZeCh
  • Inquirer
  • Panowie?

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest andre
  • Inquirer
  • Witam.

    W zakładce "pomieszczenia" przy zmianie stanu wskazywanej temperatury z czujników DS18B20 zamiast "oC" wyświetla "%" mimo ,że w zakładce "twój dom"wszystkie temperatury pokazywane są prawidłowo.

    Po odświeżeniu strony wskazania są właściwe ale tylko przy ustalonych wartościach po każdej ich zmianie ukazują się"%".

    Pozdrawiam

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    witam.

    Co jakiś czas nie mogę zalogowac sie na swoje centrale w 3 lokalizacjach. Problem pojawia się gdy wybieram panel konfiguracyjny po zalogowaniu do serwera dom.fibaro.com. Wyskakuje mi biała strona i wszystko wisi. Ma ktoś coś podobnego ?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    To i tak jesteście szczęśliwcami. Ja mam tak cały czas.

    Panel konfiguracyjny biały, a po wejściu w interfejs - pustka

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_curve.gif" alt=":-/" />

    Próbowałem pod FF i IE - to samo...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    zenek1984,

    Co jakiś czas nie mogę zalogowac sie na swoje centrale w 3 lokalizacjach.

    Co rozumiesz poprzez w 3 lokalizacjach? Podłączasz co jakiś czas centralę do 3 różnych sieci? Opisz proszę swój problem bardziej szczegółowo.

    jaczet,

    To i tak jesteście szczęśliwcami. Ja mam tak cały czas.

    Panel konfiguracyjny biały, a po wejściu w interfejs - pustka

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_curve.gif" alt=":-/" />

    Próbowałem pod FF i IE - to samo...

    Mogę Ci pomóc zdalnie - nie zgłosiłeś tego problemu do supportu. Może masz problem z ustawieniami sieciowymi?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Mam 3 klientów każy ma centrale i zgłaszają mi taki problem. Mam serwisowe konta na każdej i nie mogę się do nich zalogować . Po restarcie cetrali wszystko działa poprawnie przez jakiś czas 2-3 dni.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    u mnie po aktualizacji pojawił się kłopot przy próbie dodaj/usuń urządzenie. Przy dodawaniu wyskakuje komunikat HC2:HC2 nie jest głównym kotrolerem i nic się nie dzieje, przy usuwaniu zero reakcji. Restart centrali poprzez wyłączenie nic nie zmienia

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    zrestartuj kostkę. Odłącz prąd i trzymając przycisk restartu podłącz go spowrotem. Czasem wyłączenie prądu na ponad 5 min dopiero pomoże. Możesz też przywrócić ustawienia fabryczne centrali i spróbowac raz jeszcze. Po restarcie tj włączeniu prądu odczekaj też kilka minut żeby urządzenie w pełni się uruchomiło. Daj znać czy pomogło .

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...