Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Zdalny dostęp?


virgojavier

Question

Witam

Panowie co jest grane? Zdalny dostęp nie działa od samego rana z poziomu www, iPhona i iPada…

Forum działa tak jakby chciało a nie mogło, non stop wywala error sql itd

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'fibargroup.sql.dserwer.pl' (99) in /home/klient.dhosting.pl/fibargroup/forum.fibaro.com/public_html/db/mysql4.php on line 48

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.

Can't connect to MySQL server on 'fibargroup.sql.dserwer.pl' (99)

Czy tylko ja tak mam?

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Guest igor

mnie tez nie działa zdalny dostęp. zepsuło sie od czasu zmian ukladu graficznego waszej strony. nie mogę sie zalogowac do centralki. pod ikonkę jest podpiety index.php czy to napewno tak ma byc? czy to błąd podczas generowania waszej strony ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

igor, nie umiem wróżyć, Nam jak i innym działa, dostarcz więcej informacji supportowi co ci nie działa, jak się to objawia, jaki OS, jaka przeglądarka, jaka wersja HC2, czy masz ustawioną opcje dostęp zdalny, a może blokujesz całą komunikacje na etapie firewalla

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mi też nie działa i to nie pierwszy raz od jakiegoś czasu mam tak że rano nie działa wieczorem wszystko wraca do normy a czasem godzinę działa godzinę nie działa

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nadal mi nie działa dostęp zdalny to już 3 dni czy coś się dzieje ?? Powiadomienia na maila i na telefon dostaje więc centralka i internet działa.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A.Socha skontaktowałem się z supportem 5 dni temu lecz bez konkretnej odpowiedzi dostałem tylko informacje że ktoś się zajmie moją sprawa ale najprawdopodobniej zostałem zignorować może problem was przerósł?? Co prawda raz dziennie na 1 godzinę dostęp zacznie działać ale.co mi z tego?? Jestem za granicą i dostęp zdalny jest mi bardzo potrzebny. Moim zdaniem jest to jedna z podstawowych funkcji która powinna działać zawsze. Kogo mam.prosić o pomoc?? Gdzie pisać??

Link to comment
Share on other sites

  • 0

napisz jeszcze raz do [email protected] i ponów zgłoszenie, To jedyna droga by uzyskać pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

czytajac ten temat postanowilem tez sprawdzic zdalny dostep. Uzywam tego tylko sporadyczine jak jestem na urlopie lub w trasie i jestem pewny ze dzialalo bez problemow.

Ale dzisiaj juz nie funkcjonowalo. W lokalnej sieci nie ma problemow a w 3G brak polonczenia.

iPhone 5s / IOS 7.1

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czy jest jakaś szansa że kiedyś naprawicie dostęp zdalny ?? Nic się nie zmieniło teraz od trzech dni nie działa napisałem o pomoc cztery dni temu bez odpowiedzi albo problem was przerasta albo ignorujecie klientów. Jak nie potraficie zrobić tego żeby działało to wyłącznie całkiem dostęp zdalny i przestańcie go reklamować. Tylko nie piszcie ze to wina dostawcy internetu miałem dialog, Neostrade, Netie,, teraz mam lte z plusa i to samo wiec raczej to wasza wina

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Coś chyba jest na rzeczy, bo mi właśnie tez przestało działać. A wczoraj jeszcze było ok. Sprawdzałem na kilku urządzeniach i kilku dostawcach internetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja mam tak że jak zadziała to chodzi do puki się nie wyloguje jak się już wyloguje to przez kolejne 5 dni nie działa i tak jest cały czas a że ja chciał bym korzystać z HC praktycznie tylko zdalnie w tym momencie urządzenie jest to dla mnie bezużyteczne

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Proponuję (możliwe, że nie ja pierwszy) wypuścić na zewnętrznym adresie centralkę, adres wpisać do aplikacji na telefon/przypisać do domeny (!) i więcej nie odwiedzać tego wątku.

Pozdrawiam

Vect0r.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z chęcią bym tak zrobił ale jak pisałem mam internet z Plusa w LTE a plus nie pozwala na otwarcie portów 80 i 22 gdyby była taka możliwość nie pisał bym tutaj

[ Dodano: 2014-05-23, 12:26 ]

Czyli nie ma co liczyć na Pomoc kogokolwiek z Fibaro ?? Support milczy od prawie 2 tygodni 3 maile wysłane bez jakiejkolwiek odpowiedzi totalne olanie klienta porażka.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@adamz9 jak już wspominałem w innym temacie, w dniu jutrzejszym zbadam sprawę z Pana wiadomościami i skontaktujemy się z Panem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Inquirer
  • Service Temporarily Unavailable

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

    CO TO MA BYĆ????????????

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    U mnie pojawił się podobny komunikat, ale po odświeżeniu strony zalogowałem się zdalnie do HC2. Pewnie to jakiś drobny błąd serwera, który nie wpływa (chyba) na funkcjonowanie usługi.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


    ×
    ×
    • Create New...