Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Podgląd z kamer na Chrome i IE nie działa?


globart

Question

na aplikacjach mobilnych śmiga, ale z poziomu www nic nie widać. HC2 na 3.591. Dawno nie patrzyłem z tego poziomu, więc trudno mi określić od kiedy nie działa

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

na chromie musisz niezależnie zalogować się do kamery z poziomu przeglądarki i obraz się pojawi

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_neutral.gif" alt=":-|" />

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Inquirer
  • MietekK, toż to jakaś masakra. kto za to odpowiada? Sprawdziłem i na Firefox działa bez problemu. WTF?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    MietekK, toż to jakaś masakra. kto za to odpowiada?

    Cytując klasyka powiem, że to z całą pewnością wina tego pana co miał dziadka z Wermahcie

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_mrgreen.gif" alt=":mrgreen:" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
  • Inquirer
  • Cybercop, w moim pytaniu (może nie zrozumiałeś) chodziło o to czy jest to "wina" Chrome, jakiejś wtyczki, jakiegoś dodatku, zmiany protokołu, zmiany w interfejsie Fibaro, czy czegokolwiek innego. Chciałem ustalić sprawcę tego utrudnienia, bo używam Chroma i każdorazowo muszę się logować bezpośrednio do kamery (dzięki MietekK,), żeby ją zobaczyć w Fibaro. Przecież to jakiś obłęd. Mam zmienić przeglądarkę?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Cybercop, w moim pytaniu (może nie zrozumiałeś) chodziło o to czy jest to "wina" Chrome, jakiejś wtyczki, jakiegoś dodatku, zmiany protokołu, zmiany w interfejsie Fibaro, czy czegokolwiek innego. Chciałem ustalić sprawcę tego utrudnienia, bo używam Chroma i każdorazowo muszę się logować bezpośrednio do kamery (dzięki MietekK,), żeby ją zobaczyć w Fibaro. Przecież to jakiś obłęd. Mam zmienić przeglądarkę?

    1. Pytanie "kto" sugeruje osobę a nie oprogramowanie. np Chrome

    2. Rozumiem Twój problem i Twoją nim irytację, nawet Ci współczuję - ale tak fajnie sformułowałeś pytanie, że nie mogłem sobie odmówić tej drobnej uszczypliwości ... sorki

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Niestety obraz "znikł" po kolejnym upgrade Chroma

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_surprised.gif" alt=":-o" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
  • Inquirer
  • Cybercop, nie gniewam się. Faktycznie, frustracja u mnie sięga zenitu. Ciągle coś nie wychodzi i nie działa, albo działa nie tak jak bym sobie tego życzył.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Cybercop, nie gniewam się. Faktycznie, frustracja u mnie sięga zenitu. Ciągle coś nie wychodzi i nie działa, albo działa nie tak jak bym sobie tego życzył.

    Globart: tak to już jest z "żywym" systemem. Ktoś kiedyś napisał, że aktualizacje oprogramowania to zastępowanie starych błędów nowymi - nic dodać, nic ująć !

    Ja mam też taką jedną kamerę, z której nie mogę wyświetlać obrazu w przeglądarce bo mi zasypuje ekran okienkami z pytaniem o konto i hasło, oczywiście w aplikacji mobilnej działa OK. Po całym popołudniu walki i przekopaniu tego forum co zrobiłem ? W ustawieniach konfiguracyjnych odznaczyłem opcję "Wyświetlaj na stronie głównej" - i jestem od razu spokojniejszym człowiekiem, przynajmniej ta jedna sprawa mnie nie wqrza

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:" />

    Akurat jest to kamera, która uczestniczy w "polowaniu na listonosza".

    W innym wątku tego forum pisałem, że przymierzam się do monitorowania stanu skrzynki na listy. Zrobiłem to wykorzystując wolne wejście pimpka zamontowanego przy bramie wjazdowej, 3 m przewodu, kontaktron za 5 zł i patent działa ! Po otwarciu skrzynki na listy dostaję pusha, a zaraz za nim maila ze screenem z tej kamery z wizerunkiem "zaglądacza".

    Patent jest o tyle pożyteczny, że dostaję sporo korespondencji "ZPO", z której część dostarcza Poczta Polska a część nieszczęsny InPost. Dzięki fotkom wiem gdzie mam zajechać wracając z pracy do domu po odbiór listu - na pocztę czy do spożywczaka :->

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
  • Inquirer
  • Globart: tak to już jest z "żywym" systemem. Ktoś kiedyś napisał, że aktualizacje oprogramowania to zastępowanie starych błędów nowymi - nic dodać, nic ująć !

    masz w 100% rację

    PS. Fajny patent z tą skrzynką

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...