Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


dudus089 na Allegro


Guest damian

Recommended Posts

Guest damian

31 maja zalicytowałem, 7 czerwca zakończyła się aukcja (po czym wpłaciłem pieniądze), a do dziś nie dostałem towaru. 

Dwie aukcje na allegro, na obu wygrałem switcha 3KW, były jeszcze 2x1.5, ale ktoś mnie przelicytował i ciekaw jestem czy czyta to forum i czy dostał wylicytowany towar.

Złożyłem wniosek w centrum sporów, sprzedawca nie odpowiada na niego.

 

Sprzedawca nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonu, nie oddzwania, nagrałem się raz na pocztę głosową ale teraz już się nie da - poczta pełna.

 

Ku przestrodze dla innych i z nadzieją, że spotkam kogoś kto też u niego kupił!

 

Linki do aukcji:

(wygrałem)

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

(nie wygrałem)

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

 

Link do profilu sprzedawcy:

Please login or register to see this link.

 

Link to comment
Share on other sites

Wersja od 1.1 do 1.6 modułów wychodziły w tym opakowaniu. Liczę że uda ci się dostać zwrot.

Link to comment
Share on other sites

Guest damian
  • Topic Author
  • Posiadam całą górę modułów 1.4 (właśnie czarne opakowania), działają bez zarzutu, robią swoje.

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Mam tylko nadzieję, że nikt inny się nie natnie na tego sprzedawcę.

    Link to comment
    Share on other sites

    Damian nie jesteś sam. Ja co prawda 1.5 kw z przed nosa ci nie gwizdlem ale wylicytowalem dimmer a reszty nie musze opisywać gdyż dokładnie opisałeś to w swoim poście. Spór złożyłem w zeszły piątek i czekam na wyjaśnienie. Ostatnio coś nie mam farta na zakupy przez allegro. Niedawno chciał mnie gość przekręcić na 3000 za amplituner na szczęście allegro zwróciło mi kasę.

    A wracając do wersji 1.4 w moich dwóch dimmerach ciągle wyskakuje informacja ze są nieskonfigurowane. Wybierając miękka konfigurację centralka po chwili się zawiesza. Ja już nie mam siły.

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest damian
  • Topic Author
  • tom3sko_ok, jeśli spór allegro nie przyniesie efektu, będę składał zawiadomienie na policję. Skontaktuję się wtedy z Tobą i poproszę o link do aukcji i dane.

    Mam nadzieję, że znajdzie się też kupiec od 2x1.5.

    Link to comment
    Share on other sites

    Podobna sytuacja jest ze sklepem

    Please login or register to see this link.

    zabrali ale towaru już nie wysłali

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> - nie kupujcie tam nic.

    Link to comment
    Share on other sites

    Damian, czy dostałeś jakąś odpowiedź ? Do mnie napisał, że paczki nikt nie odebrał i paczka wróciła do nadawcy. Poprosiłem o skan dowodu wysłania towaru.

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest damian
  • Topic Author
  • Nie, na razie brak jakichkolwiek maili z jego strony.

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest damian
  • Topic Author
  • tom3sko_ok, nie wiem jak tam u Ciebie ale u mnie w sporze napisał dzisiaj:

     

     

    Witam. Paczka zostala wyslana wczoraj. Przepraszam za utrudnienia. Paczki zostaly nadane pozniej z przyczyn nie zaleznych odemnie. Pozdrawiam
    Link to comment
    Share on other sites

    Ja dostałem dzisiaj wiadomość abym poslal mu swój numer telefonu w celu wyjaśnienia sprawy. Może gość sms - ów nie odbiera bo nawet wczoraj się mu przypomniałem. Niestety dowodu wysłania towary nie przedstawił. No jestem ciekaw czy Ci dojdzie zakup.

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest damian
  • Topic Author
  • Nagrałem się kolejny raz na pocztę. Dowodu przesłania towaru mi również nie przesłał.

    Link to comment
    Share on other sites

    Ale mnie wkurza ten gość!!! Nie odpisuje ani na allegro ani na sms. Jestem ciekaw czy dostałeś towar bo nie wiem co mam zrobić.

    Zostało jeszcze 13 do zakończenia sporu, zastanawiam się co zrobi allegro.

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest damian
  • Topic Author
  • 2 lipca napisał że wysłał przesyłkę, od razu poprosiłem o numer wysyłki ale go nie otrzymałem. Paczka dotarła, wystawiłem mu już komentarze - neutral (towar jest, ale czas realizacji naganny). Teraz spodziewam się neutrali albo negatywów w rewanżu, chociaż z mojej strony nie ma się do czego przyczepić (sumiennie wywiązałem się z transakcji).

    Link to comment
    Share on other sites

    • 3 weeks later...

    No ja nie miałem tyle szczęścia. Spór się skończył towaru ani kasy nie ma. Napisałem półtora tygodnia temu do allegro i jak na razie cisza. Dzięki ze mi przypomniałes Dzisiaj porusze raz jeszcze ten temat.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...