Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Problem z aktualizacją


Martix

Question

Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc bo na pomoc ze strony fibaro nie ma co liczyć. Mam problem z nową centralą. Chodzi o to, że nie mogę zaktualizować centrali do nowego softu czyli 4.100. W momencie kiedy próbuje zaakceptować warunki i zgodę na pobranie i zainstalowanie aktualizacji klikam aktualizuj centrala przez chwile myśli po czym ponownie przerzuca mnie na stronę  z wyborem dostępnych aktualizacji. Tak było z softem 4.090 i teraz z 4.100. Mój obecny soft to 4.056.  Z góry dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Miałem ten sam problem, gdy chciałem zrobić aktualizację logując się zdalnie.

Po zalogowaniu się lokalnie poszło bez problemu

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Inquirer
  • Wielkie dzięki panowie. Restart centrali rozwiązał problem. Aktualizacja poszła. Oczywiście zdalnie tak jak kolega wyżej podpowiadał nie ma szans, Ale lokalnie poszło już bez problemu.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Witam serdecznie - ja aktualizowalem swoja centrale do wersji 4.112 beta i chyba juz nigdy nie bede aktualizowal wersji testowych. wlasnie odinstalowalem jesden z moich urzadzen (dimmer) i chcialem go zaistalowac jeszcze raz lecz nie moge. Nie wyskakuje mi zadny tryb uczenia centralki a na koncu u gory w panelu notyfikacji dostaje komunikat ze centralka nie moze wejsc w tryb uczenia. Myslalem ze napisze to na oficjanym bloku aktualizacji na tym forum lecz nie moge sie tam podpiac. Jesli chodzi o centralke to robilem restart i nic nie pomoglo. Szkoda ze wczesniejszej wersji 4.110 nie zatrzy,alem na dysku - jednym slowem - "Madry Polak poszkodzie:" :(

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Witam Serdecznie, jestem nowy posiadaczem HC2 z F.4.056 od 3 dni i od  tego czasu nie mogę zmienić oprogramowania w żaden oficjalnie opisany sposób a z tego co opisuje producent to wersja 4.100 jest najniższa wersją jak pozwala obsługiwać uradzenie przez zdalny dostęp (chmurę) ? Ma tez problem z pogoda w prawym górnym rogu ale na ten moment to muszę rozwiązać problem ze zmianą oprogramowania. Czy ktoś wie co jest na rzeczy ze urządzenie samo nie proponuje aktualizacji ? Proszę o pomoc.  

         

    Please login or register to see this attachment.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...