Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

NC+ media box plugin nie działa jak należy


supkonri

Question

Witam,

Media Home 2 Center, wersja 4.100 plugin NC+ mediabox pilot nie działają cyfry 7,8 na pilocie. Gdy wciskam zdalnie guzik 9 na dekoderze włącza się kanał 7. Klawisz 7 i 8 dekoder nie reaguje.

 

proszę o naprawienie błędu.

 

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
On 9.10.2016 at 1:16 PM, supkonri said:

Witam,

Media Home 2 Center, wersja 4.100 plugin NC+ mediabox pilot nie działają cyfry 7,8 na pilocie. Gdy wciskam zdalnie guzik 9 na dekoderze włącza się kanał 7. Klawisz 7 i 8 dekoder nie reaguje.

 

proszę o naprawienie błędu.

 

 

Witam,

 

Zgodnie z opisem pluginu, proszę sprawdzić czy Twój model NC+ jest zgodny z pluginem: " Compatible devices: mediaBOX+ (ITI-3740SX, ADB-3740SX) and turboBOX+ (ITI-5720SX, ADB-5720SX)". Tylko wymienione wersje dekoderów będą działać w 100% poprawnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam

 

Zapytam w tym temacie ,czy jest może taka wtyczka ,ale dla tunerów marki Dreambox ?

 

pozdrawam

kosmacz

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12.10.2016 at 11:42 AM, kosmacz said:

Witam

 

Zapytam w tym temacie ,czy jest może taka wtyczka ,ale dla tunerów marki Dreambox ?

 

pozdrawam

kosmacz

 

Witam,

 

Niestety, na obecną chwilę nie posiadamy pluginu do tego typu urządzeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem nowym nabywcą HC2 i zaczynam przygodę z inteligentnym domem. Jak w temacie plugin z nc+ z dekoderem media Box nie działa poprawnie. te same błedy co opisywał kolega z pierwszego posta i nie da się przypisać do pomieszczenia. Panowie z Fibaro co z tym tematem bo dekoder mam zgodny z opisem Wersja programu 4.1

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Dnia 19.11.2016 o 18:01, elektron napisał:

kosmacz - Czas wymienić HCL na HC2

Pokemon - wymień tuner na Dreambox-a lub VU+

 

 

Dnia 19.11.2016 o 18:01, elektron napisał:

kosmacz - Czas wymienić HCL na HC2

Pokemon - wymień tuner na Dreambox-a lub VU+

 

 

 

Przecież mam hc2 czytaj ze zrozumieniem a jak jesteś w nc+ czyli w starej e-nce to nie zrobisz nic innego tak jak w starej cyfce .Jeżeli Fibaro twierdzi, że ma działadż to powinno działadz.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kosmacz - Czas wymienić HCL na HC2

Pokemon - wymień tuner na Dreambox-a lub VU+

 

Pokemon - Wymiana z HCL na  HC2 dotyczyła tylko i wyłącznie do "kosmacz" 

 

Jeżeli stać cię na HC2 Kup tuner VU+ 

 

Please login or register to see this link.

 

Moduł CI+ z kartą na abonament

 

Please login or register to see this link.

 

 

 

Edited by elektron
Link to comment
Share on other sites

  • 0

To Panowie z Fibaro powinni naprawić Plugin a nie żebym to ja kupował inny dekoder. A po za tym NC+ ma parowane dekodery z kartą .

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Dnia 19.11.2016 o 23:45, Pokemon napisał:

Przecież mam hc2 czytaj ze zrozumieniem a jak jesteś w nc+ czyli w starej e-nce to nie zrobisz nic innego tak jak w starej cyfce .Jeżeli Fibaro twierdzi, że ma działadż to powinno działadz.

Witam,

 

Jaką wersję dekodera posiadasz? Proszę o dokładnie sprawdzenie modelu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jest tylko jeden model dekodera o nazwie mediabox+ a więc  jest to model ITI 3740SX i innych dekoderów o tej nazwie nie było i taki to dekoder posiadam. Jestem dystrybutorem NC+ więc wiem co mówię.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

witam, mam HC2 v 4.100 i dekoder nc+ ADB 5720SX

 

Plugin nie działa mi w ogóle... mam wpisany poprawny adres IP oraz port TCP 8080

 

Jaki może być powód?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podepnę się do temtu czy nikt nie prubował wyświetlac w tunerze np DREAMBOX wiadomosci na ekranie z centrali FIBARO ?  Fajny plugin by był gdy podczas ogladania centrala by wysylala na ekran jakies wiadomosci o temp alarmie itp.

Please login or register to see this attachment.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Dnia 23.11.2016 o 10:40, Pokemon napisał:

Jest tylko jeden model dekodera o nazwie mediabox+ a więc  jest to model ITI 3740SX i innych dekoderów o tej nazwie nie było i taki to dekoder posiadam. Jestem dystrybutorem NC+ więc wiem co mówię.

Witam,

Jaką wersję oprogramowania posiadasz na centrali? Rozumiem, że instalacja pluginu i konfiguracja przebiegła pomyślnie. Problemy pojawiają się przy operowaniu?

Dnia 23.11.2016 o 16:39, pc-partner napisał:

witam, mam HC2 v 4.100 i dekoder nc+ ADB 5720SX

 

Plugin nie działa mi w ogóle... mam wpisany poprawny adres IP oraz port TCP 8080

Co oznacza, że nie działa w ogole? Próbowałeś reinstalacji? Lub ponownej konfiguracji pluginu?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Dnia 6.12.2016 o 13:11, pc-partner napisał:

no tak... zero kontaktu z urządzeniem...

Witam,

 

Czy próbowałeś usunąć i ponownie zainstalować plugin?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...