Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Nocne zaniku prądu i brak komunikacji z HC2


tom3sko_ok

Question

 Witajcie. Po dzisiejszych nocnych igraszkach elektrowni nie mogę się dostać do swojej HC2 przez przeglądarkę,  również przez aplikację mobilne. 

Ping centralki jest, lecz w przeglądarce widnieje cały czas strona ładowania się serwisu.

Nie dzialaja również sceny.

Czy ratuje mnie tylko serwis ?

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Inquirer
  • Z pewnością nie chodziło Ci o odłączenie prądu lub nacisniecie przycisku power z tylu hc2 tylko jakiś inny restart?  Odlaczalem tylko z prądu. 

    Edited by tom3sko_ok
    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
  • Inquirer
  • Czy jest możliwośc przywrócenia centralki do ustawień fabrycznych ? Lub wymusic na niej aby wgrała najnowszą wersję softu ?

    Napisałem do supportu, ale zdaje sobie sprawę ze w tym tygodniu juz nie mam co liczyć na odpowiedź.

     

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
  • Inquirer
  • Próbowałem metody "Recovery", odłączając centralke od prądu, a następnie trzymając przycisk + podłączyłem napięcie.

    Diody zaczęły mrugać z lewej do prawej i skończyło sie na mruganiu pierwszej diody od lewej z ikonką klucza.

    Niestety nie można się zalogować do centralki przez stare IP. Oczywiście nie resetowałem w centralce IP.

    Co jeszcze, bo już nie mam zielonego pojęcia.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
  • Inquirer
  • tak, co najlepsze to podczas normalnego uruchomienia centralki ping do IP centralki jest a fibaro finder nie wyszukuje centralki.

    Podczas uruchamienia w trybie recovery pingu nie ma w ogóle.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...