Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Aeotec HEM ZW095-C


kaugustyn

Question

Witam

Czy planowane jest możę dodanie szablonu dla miernika energii  ZW095-3C ? Obecnie miernik dodaje się jako urządzenie, ale oczywiście "nieskonfigurowane" oraz bez szablonów. 

Teoretycznie pomiar energii jest, ale nie mam wartości dla niektórych mierników (posidam wersję 3 fazową miernika). Przyznam że byłoby wspaniale mieć możliwość wybrania takiego licznika jako głównego pomiaru dla całego domu.

 

Pozdrawiam

Krzysztof Augustyn

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam przyłączam się do prośby w obecnym staniem miernik nie spełnia swoich właściwości. I mało profesjonalnie.

 

 

P.S. wiecie może który parametr odpowiada za wyświetlanie wartości prądu bo wyświetla mi  z minusem na jednej fazie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Inquirer
  • Z tego co doczytaem na tym i innych forach, moja wersja miernika musi miec nowszy firmware, ktory nawet jest zamieszcony gdzies na forum. Wtedy parametryzacja dziala poprawnie, koledzy ktorzy to przecwiczyli potwierdzili ze tak jest.

    Ja jeszcze tego nie sprawdzilem, poniewaz nie mam zawenetrznego adaptera z-wave, a jest on do operacji niezbedny

    Pozdrawiam

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    na Ebay adapter można kupić za 30zl - ja mam pierwszą wersje tego miernika , u mnie nic się nie da zrobić.

    Ja mam jeszcze taki problem, ze na aplikacji (android) nie pokazuje nawet urządzenia, tak jakby go nie było, natomiast przez przeglądarkę wszystko jest ok.

    Edited by bestb
    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...