Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Door sensor bateria


Edzioslaw

Question

Witam, ostatnio door sensor zakomunikował o niskim stanie baterii. Pojechałem do sklepu, wymieniłem a komunikat wciąż ten sam. Aby wyeliminować problem baterii zakupiłem jeszcze jedną i problem dalej bez zmian. Resetowanie, usuwanie i dodawanie sensora w centralce także nie pomogło. Czy ktoś miał podobny problem ?

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0
  • Inquirer
  • Również odkopię temat. 
    Aktualizacja na dzień dzisiejszy: Kontaktron odesłany do dystrybutora w celu przesłania go do naprawy. U dystrybutora kontaktron działa więc odesłano go do mnie. 
    W miedzy czasie został on całkowicie usunięty z systemu, system zaktualizowany do ostatniej stabilnej wersji. Po powrocie kontaktronu bez problemu dodał się do systemu, niestety wciąż pokazuje zbyt wysoką temp. ( stale 22stopnie a zamontowany jest nad drzwiami gdzie maksymalnie jest 15 ). Niestety w dalszym ciągu nie aktywuje scen i nie aktualizuje stanu w centrali. przy otwieraniu i zamykaniu Led sygnalizuje, że coś się dzieje (połowiczne zaświecenie na otwarciu, i mrugniecie przy zamknięciu) ale poza tym nie dzieje się nic. 
     

    Dnia 28.11.2017 o 15:02, I.Srodka napisał:

    @Edzioslaw, myślę że kontakt z supportem i odesłanie urządzenia na gwarancję będzie dla Ciebie najlepszym wyjściem ; )

    Jak widać nie był on wymagany bo na innej centrali kontaktron działa.

     

    Dnia 5.01.2018 o 22:38, dsg napisał:

    Podobnie, ale :

    (...) 

     

    czy udało Ci sie do czegoś dojśćw tej sprawie ?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
  • Inquirer
  • Kolejna aktualizacja, Kontaktron działał poprawnie przez pół dnia, na chwilę obecną udało się go połączyć, na biurku wszystko ładnie działa ale kilka godzin po zamontowaniu przestał aktywować sceny. Zauważyłem, że w programie cały czas widnieje jako otwarty czyli w stanie: Naruszony mimo tego, że dioda sygnalizująca otwieranie i zamykanie reaguje normalnie.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...