Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Problem ze wszystkim.


Artieeas

Question

Witam.

Jestem tutaj nowy, przegłądałem forum ale nie znalazłem odpowiedz. Nie widze tutaj w ogóle działu pomoc, jest to conajmniej dziwne. Nie mogąc dobrać kategorii do dokonania tego wpisu, wybrałem losowo (bo może ktoś zobaczy).

Wszystkie urządzenia jakie dodaje do centralki (plug, motion, door/widow, button) nie mają żadnych parametrów. Nie moge w nic nic pozmieniać ani do żadnego pokoju przypisać. Wall plug widoczny jest jako włącznik on/off bez możliwości mierzenia mocy, a motion sensor (3 sztuki) pokazują sporo rożniącą się temperature, bez żadnej możliwości zmiany. Kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać.

 

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Please login or register to see this attachment.

Please login or register to see this attachment.

Please login or register to see this attachment.

Please login or register to see this attachment.

Edited by Artieeas
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj, na początek zmień przeglądarkę banalne ale pomaga. Jeśli jest to nowy sprzęt to po dodaniu urządzenia jeśli są problemy to próbuj odinstalować i zainstalować ponownie przez opcje dodaj usuń urządzenie nigdy nie usuwaj poprzez kliknięcie usuń jak folder. Motion potrzebuje czasu by odświeżyć parametry sprawdź interwal budzenia w zakładce zaawansowane oraz parametr 60 tam masz dokładnie opisane. Kolego czytać czytać jeszcze raz czytać. Powoli ogarniesz powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Inquirer
  • Zmieniłem na firefoxa, nic to nie dało. Problem w tym, że żadne urządzenie nie ma parametrów. Tak na screenie wyżej - gdy w chodze w urządzenie to widać tylko puste, ani producenta ani wersji - nic. Próbowałem dodawać i usuwać urządzenia kilka razy, nic to niestety nie dało. Wszystko ma ograniczone działanie, więc żadnych scen nie moge tworzyć, nic z niczym powiązać etc...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Widzę ze masz 4.056 wersję czyli jakiś czas już masz te centrale. Czy jest to nowa centrala, jeśli tak zaktualizuj do najnowszej. 

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Moim zdaniem to w tym przypadku jest najlepszym rozwiązaniem zresetować centrealke do ustawien fabrycznych (z przycisku). Potem zainstalować najnowszy nie beta soft. Potem zresetować wczesniej dodane urzadzenia i sparować je z centrealka od nowa.

    To jest relatywnie proste jak się ma tylko kilka urządzeń. To co się teraz dzieje z HC2 nie jest normalne, i jakiś się musiało pokwasić w sofcie.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...