Jump to content
Guides for the Forum Read more... ×
Poradniki na Forum Read more... ×
  • 0
Sign in to follow this  
liet

Rozłączanie zewnętrznego czujnika temperatury

Question

Jak pisałem w innym wątku, testuje głowice Heat Controller z zewnętrznym czujnikiem temperatury.

Zgodnie z informacją w instrukcji jeden czujnik można połączyć z maksymalnie trzema głowicami.

Wczoraj usunąłem obie głowice z centralki, zresetowałem je do ustawień fabrycznych, dodałem do centralki a następnie sparowałem z czujnikiem temperatury.

Obie głowice przypisałem do jednego pomieszczenia, które zostało objęte harmonogramem.

Po tych wszystkich operacjach w końcu głowice poprawnie pracują w/g harmonogramu (wzbudzona głowica sygnalizuje pracę z harmonogramem poprzez pulsowanie pierścienia na zielono), aczkolwiek co kilka godzin, jedna z głowic traci połączenie z zewnętrznym czujnikiem temperatury:

Please login or register to see this image.

/monthly_2019_02/image.png.37f845ed5d5649397adf85c5c86ee039.png" alt="image.png.37f845ed5d5649397adf85c5c86ee039.png" />

Nie ma znaczenia, czy czujnik przypisany do głowicy był oznaczony jako "domyślny" dla pokoju.

Obecnie na liście urządzeń widzę coś takiego:

image.png.2d3a67a48106ee5b855a72c0d494e34c.png

Czy ma ktoś jakiś pomysł jak się z tym uporać?

Czy jeżeli nie sparuje głowicy 27.1 z zewnętrznym czujnikiem, ukryję czujnik wewnętrzny (27.2) i pozostawię czujnik 32.2 jako domyślny dla pokoju, to obie głowice przypisane do tego pokoju będą pracowały względem tego czujnika?

Muszę przyznać, że produkt sam w sobie mi się podoba, ale na tym etapie nie powinien jeszcze zostać wypuszczony na rynek...

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet