Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

HC2 Nie świeci żadna dioda


mlol

Question

Witam, mam następujący problem. Po włączeniu zasilania diody migają i po kolei zaświecają się, dochodzi do ostatniej po czym wszystko gaśnie i nic się nie dzieje. Nie mogę zalogować się, ping nie działa, urządzenie nie jest widoczne w sieci LAN. Co może być, macie pomysł, czy raczej kurier?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć,

 

Rozumiem, że centralka w ogóle nie wstaje - nawet jak spojrzysz na złącze ethernet to nie świeci?

Jeśli nie jesteś w stanie dostać się do centrali to wygląda to na sprawę dla serwisu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

U mnie był podobny problem.

O ile pamiętam, to dało się uruchomić centralkę przez wciśnięcie z tyłu obudowy przycisku power. Możliwe, że trzymałem go kilka sekund - to było wieki temu, już nie pamiętam.

Jeśli to świeżo dostarczony HC2 i nic na nim nie zrobiłeś to może warto spróbować resetu do ustawień fabrycznych? Chyba da się to zrobić za pomocą tych 2 przycisków na obudowie, trzeba sprawdzić w instrukcji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam

 

W mojej HC2 od wczoraj dokładnie ten sam problem ,po włączeniu kontrolki zaświecają się od prawej do przedostatniej ,a ostania dioda z kluczem już się nie zapala ,po czym wszystkie gasną , na lanie kontrolki świecą ,ale połączenia nie ma z centralką.

Co kilkanaście minut sama się jakby restartuje w taki sam sposób.

Nie można wejść w tryb recovery.

Edited by kosmacz
Link to comment
Share on other sites

  • 0
W dniu 13.03.2023 o 12:23, kosmacz napisał:

Witam

 

W mojej HC2 od wczoraj dokładnie ten sam problem ,po włączeniu kontrolki zaświecają się od prawej do przedostatniej ,a ostania dioda z kluczem już się nie zapala ,po czym wszystkie gasną , na lanie kontrolki świecą ,ale połączenia nie ma z centralką.

Co kilkanaście minut sama się jakby restartuje w taki sam sposób.

Nie można wejść w tryb recovery.

U mnie dzisiaj to samo, rozwiązałeś swój problem czy wyrzucić to do kosza ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hej

 

Wysłałem do serwisu i zrobili (dziwne że usuneli fizyczynie też oryginalnego Pen Drive z recovery i nie kazali wkładać)

 

 

Edited by kosmacz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...