Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


zmiana logowania


Leszek_Fibaro

Recommended Posts

Miałem do tej pory Fibaro ID do logowania się do centralki. Oraz osobne (po za Fibaro ID) logowanie do forum.

Teraz, aby zachować ciągłość z moim kontem na forum musiałem założyć NOWE konto Fibaro ID z adresem mailowym jaki miałem do tej pory do forum.

Więc teraz w ramach "ujednolicenia logowania" mam DWA ZUPEŁNIE OSOBNE konta Fibaro ID i całkowicie wszystko mi się zaczyna mieszać.

W jaki sposbó mam scalić te dwa konta ID aby w jednym z nich (nieważne w którym) mieć i dostęp do centralki i dostęp do forum?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Popieram!! " 

Please login or register to see this link.

 

Please login or register to see this link.

 "  
to jest jakaś porażka z tymi kontami, jestem użytkownikiem centralki 2 od początku istnienia i tak ofiarnego prowadzenia forum,stron itd...

to nigdzie nie widziałem dobrze że weszła ustawa o śmieciach (BDO) to może wezmą się za konkretny porządek i wykasują wszystkie konta i od nowa pozwolą założyć nowe 

ponieważ kończą mi się już pomysły na nowe nazwy, stare są wciąż pamiętane i nie pozwala założyć konta.

A tak poza tym jaki to polski produkt? na którym polski język jest na końcu a pierwszy to angielski, to i tak dobrze bo na poprzednim forum po polsku to był ostatni temat.   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Czyli, rozumiem, że moje poprzednie konto na forum (nie z FibaroID) jest nie do odzyskania ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...