Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Home Center 3


Guest lan-bit

Question

Guest lan-bit

Panowie dlaczego w aplikacji mobilnej Home Center brak ikon na scenach, urządzeniach, pomieszczeniach wyświetla się ?. Co dziwne w centralce są.

 

Ikony się nie wyświetlają wszytki które dodałem sam w systemie. Jak korzystamy z wbudowanych to jest ok.

 

Kiedy to zostanie naprawione. Przy okazji kiedy będzie aplikacja na tablety. Bo stare rozwiązanie nie widzi ogóle nowej centralki HC3.

 

Gdzie podział się panel z historią zużycia energii lub temperatury. 

 

Po kilku dniach testowania mam wrażenie że kolejny raz zostałem nabity w butelkę, jak na razie to funkcjonalność na poziomie Lite.

 

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
23 godziny temu, lan-bit napisał:

Panowie dlaczego w aplikacji mobilnej Home Center brak ikon na scenach, urządzeniach, pomieszczeniach wyświetla się ?. Co dziwne w centralce są.

 

Ikony się nie wyświetlają wszytki które dodałem sam w systemie. Jak korzystamy z wbudowanych to jest ok.

 

Kiedy to zostanie naprawione. Przy okazji kiedy będzie aplikacja na tablety. Bo stare rozwiązanie nie widzi ogóle nowej centralki HC3.

 

Gdzie podział się panel z historią zużycia energii lub temperatury. 

 

Po kilku dniach testowania mam wrażenie że kolejny raz zostałem nabity w butelkę, jak na razie to funkcjonalność na poziomie Lite.

 

 

 

Lite miało większa funkcjonalność ;) Bo działało na starym interfejsie, który dawał więcej możliwości. Jedyna korzyć nad lite to prędkość działania. Panelu zużycia energii nie ma, tylko zużycie poszczególnych urządzeń. Historia temperatury też już nie występuje. Szkoda bo to się bardzo przydawało. Od wypuszczenia HC3 wyszły już 2 aktualizacje oprogramowania, niestety żadne nie przywróciła panelu zużycia energii. Na aplikacji mobilnej dalej źle się wyświetlają rolety (zamknięte jak są otwarte). 

 

Ogólnie do sprawnego posługiwania się HC3 przydaje się nauczyć LUA. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przyłączam się do tematu. W HCL można było podejrzeć zsumowane zużycie energii ze wszystkich urządzeń, a w HC3 nic. Jestem mega zawiedziony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...