Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


WAŻNE: Aktualizacja 4.9 - powiązane


K.Drozynski
 Share

Recommended Posts

Drogi użytkowniku,

Pragniemy poinformować, że w związku z problemami z ostatnią aktualizacją oprogramowania 4.9 urządzenia FIBARO Heat Controller została ona tymczasowa wstrzymana. W związku z tym, prosimy by nie podejmować prób aktualizacji. Poinformujemy o jej przywróceniu.

WAŻNE: W przypadku, gdy przeprowadziłeś już aktualizację i nie powiodła się ona prosimy by NIE USUWAĆ Fibaro Heat Controller z systemu. Może to doprowadzić do utraty responsywności urządzenia.

Nasz zespół pracuje właśnie nad rozwiązaniem problemu i postaramy się informować o postępach na bieżąco. W celu przyśpieszenia procesu prosimy o umieszczanie wszelkich szczegółów dotyczących aktualizacji w tym wątku.

Jeśli chcesz otworzyć osobne zgłoszenie, prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia technicznego pod adresem [email protected]

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i wszelkie utrudnienia nią spowodowane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...