Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Tablety z Androidem


Guest Krzysztof

Question

Guest Krzysztof

Czy ktoś z was miał kontakt z tabletami z Androidem z Allegro (te chińskie po 500-700zł)? Jak jest z jakością tego sprzętu. Czy jest ona wystarczająca do tego, żeby tablet wisiał na ścianie z odpaloną aplikacją Fibaro?

Jeżeli masz jakiekolwiek informacje na temat takich tabletów to proszę o wypowiedź w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Guest m.denysiewicz
  • Inquirer
  • Mój klient taki sobie kupił. Za 300 zł. I o dziwo zadziałał i wciąż działa. A minęło już 2 tygodnie. I co najdziwniejsze działa z aplikacją Fibaro w wersji beta.

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_mrgreen.gif" alt=":mrgreen:" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Krzysztof
  • Inquirer
  • Mógłbyś podesłać mi link do modelu?

    Tam jest zainstalowany zwykły Android dla tabletów, więc teoretycznie powinno to działać na każdym takim tablecie. Kwestia jakości wykonania obudowy, reakcji wyświetlacza na dotyk, szybkość działania.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest m.denysiewicz
  • Inquirer
  • To TRACK, ale nie potrafił mi podać modelu.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest JakubM
  • Inquirer
  • Ja posiadam tablet GoClever i101 z androidem 2.2 Cena to około 500zł.

    Nie potrafię powiedzieć jak działa na nim Fibaro - ponieważ 2 raz wyjechał do serwisu gwarancyjnego....

    Mogę tylko powiedzieć że jakość obrazu, dotyk oraz szybkość jest na bardzo, bardzo, bardzo słabym poziomie. Jeżeli sam osobiście miałbym go używać w inny sposób niż obsługa fibaro (jak wróci to sprawdzę), na ścianie to wolę dorzucić kilka stówek i mieć dobry sprzęt. Miałem w ręce Ipada i różnica jest kolosalna.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Zakupiłem jakiś czas temu taki tablet tylko w wersji TAB170

    na niższych wersjach aplikacji niż z końcówką 4 działało strasznie. Po zainstalowaniu wersji 1.0.4 działa na tyle, że zdziwiłem się (pozytywnie) jednak czasy zadziałania nie są zadowalające. Pomimo to aplikacja działa i ... działa! Bateria się rozładowuje szybko i chyba nie zdecydowałbym się na zainstalowanie go u klienta, tym bardziej, że ekran nie jest pojemnościowy, co trochę utrudnia użytkowanie.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...