Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Aplikacja na Ipada


Guest Paweł Świerczyński

Question

Guest Paweł Świerczyński

Witam

Kiedy możemy się spodziewać aplikacji na ipada, może jest jakaś beta dostępna ?

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0

pewnie bedzie w przyszlym roku

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mysiar, proszę powstrzymaj się od tego typu komentarzy, wydaliśmy właśnie 1.047, zostało nam do wydania beta, plug oraz ipad, Więc powtórzę to kolejny raz IPad dostępny będzie wkrótce, daty nie podam bo zależy od wielu czynników

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Daruj sobie takie teksty bo to jest zenujace.

Wydajecie wersje "BETA" ktore nie powinny byc nawet "ALPHA".

W normalnej nomenklaturze BETA to jest dzialajacy soft w jakimis bugami a nie soft ktory nie zapewnia elementarnej funkcjonalnosci.

Sprawdz sobie w waszej bazie supportu moje maile w sprawie jednej z Waszych wersji softu gdzie wszystko przestalo dzialac.

Wybacz ale placac taka kwote za centrale oczekuje sie dzialajacego produktu a nie marketingowego bełkotu oraz video klipów, ktorych realizacja na obecnmym etapie softu centrali jest nie do zrealizowania.

Wezcie sie bardziej za funkcjonalnosc a pozniej za marketing bo w sreberka to swistak najlepiej zawija.

Z powazaniem

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mysiar wszyscy wiemy jak bardzo jesteś zdenerwowany ale nie musisz wylewać żółci , i przy tym się bardziej nakręcać (szkoda Twojego zdrowia ) , wiesz cierpliwość zawsze zostanie nagrodzona , i weź pod uwagę że marketing to niezależny dział Fibaro który pracuje jak umie najlepiej dział soft/hard również się stara co widać , a to że są to małe kroczki no cóż i tak uważam że system idzie w dobrym kierunku mimo potknięć

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" /> więc pozostało nam czekać i , testować i ew. zgłaszać problemy by w końcu jednym z Polskich produktów można by było się chwalić w całym świecie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest damian
  • Inquirer
  • Myślę, że na tym forum dochodzi do kilku poważnych błędów w rozumowaniu.

    • Po pierwsze - wszelkie beta są tylko wersjami testowymi, które dzięki dobroduszności developerów zostały upublicznione wszystkim, a nie wyłącznie gronu betatesterów i developerów. Nikt nie powinien zakładać, że są to wersje gotowe do użytku codziennego (jeśli ktoś chce ich używać - proszę bardzo, ale pamiętając że to BETA!)
      A już na pewno nikt nie powinien instalować tego u klienta.
    • Po drugie - nawet jeśli spoty reklamowe nie zawierają całej prawdy (funkcjonalności, które jeszcze nie działają) to i tak sporo z tego da się zrobić, wystarczy chcieć, czego dowodem jest post sztywniaka

      Please login or register to see this link.

      . Resztę (iPad) też da się zrobić, ale trochę później.

      Please login or register to see this image.

      /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />
    • Po trzecie - programiści zajmujący się Fibaro pracują. Wolniej bądź szybciej, ale pracują. Wdrażają nowe rozwiązania, poprawiają błędy, czego dowodem są nowe wersje z serii 1.x - oczywiście, te nowe wersje też nie są pozbawione błędów, ale oni dalej pracują i nikt nie powiedział że "wersja 1.x jest ostatnią wersją, której nikt nie poprawia, nikt nie rozwija, radźcie sobie sami".
    • Po czwarte - jeżeli kupiłeś sobie, na własne potrzeby i nie jesteś zadowolony - nie zrobiłeś wystarczającego researchu, nie przeczytałeś wystarczająco dużo chociażby na tym forum. Bo gdybyś poczytał, to byś wiedział co można, czego nie, czago JESZCZE nie, a co będzie "jutro" (chociaż akurat z tym jutro bywa różnie, czasami trwa trochę dłużej...

      Please login or register to see this image.

      /emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" /> )

    Miłego dnia, panie i panowie.

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Myślę, że na tym forum dochodzi do kilku poważnych błędów w rozumowaniu.

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_mrgreen.gif" alt=":mrgreen:" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Słuchajcie Panowie co do tej aplikacji na ipada mysiar dobrze napisal jest to żenujące, wasze w kolko mówienie ze jest w trakcie realizacji... na filmie jest piekna aplikacja na ipada klient to widzi a co ja mam mowic klientowi ze nie ma :/ no nie pokazujmy czegoś czego nie ma i co nie działa bo dla mnie to firma traci w oczach klienta. Co do dzialania samego systemu bardzo duzo mu jeszcze brakuje ale mam nadzieje ze idzie w dobrym kierunku bo zaczynam instalowac to u klientow i nie chce zeby za jakis czas mnie z linczowali albo zebym sie wyprowadzal na drugi koniec swiata

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest sztywniak
  • Inquirer
  • Słuchajcie Panowie co do tej aplikacji na ipada mysiar dobrze napisal jest to żenujące, wasze w kolko mówienie ze jest w trakcie realizacji... na filmie jest piekna aplikacja na ipada klient to widzi a co ja mam mowic klientowi ze nie ma :/ no nie pokazujmy czegoś czego nie ma i co nie działa bo dla mnie to firma traci w oczach klienta. Co do dzialania samego systemu bardzo duzo mu jeszcze brakuje ale mam nadzieje ze idzie w dobrym kierunku bo zaczynam instalowac to u klientow i nie chce zeby za jakis czas mnie z linczowali albo zebym sie wyprowadzal na drugi koniec swiata

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Fabian nie bierz tego do siebie ale na tym forum najbardziej "żenujące" to są wypowiedzi instalatorów którzy czekają na gotowce z Fibaro i to najlepiej za darmo.

    a jak coś mi nie wychodzi bo nie umiem to jadę po Fibaro jak po szmacie bo nie działa.

    Po przeciętnie miesiącu taki osobnik jak już w końcu się nauczy o co w tym wszystkim chodzi to zachowuje się normalnie i jakoś zaczyna normalnie pisać.

    Co do Ipad-a i wielu innych rzeczy to Fibaro niestety się nie wyrobiło ponieważ wystąpiły problemy XYZ co jest normalne w produkcji oprogramowania. Nikt niczego klientom nie obiecywał. Jestem klientem końcowym i mnie nikt niczego nie obiecywał. Cierpliwie czekam aż zrobią. Wolę poczekać dłużej a dostać aplikację z większą funkcjonalnością.

    Piszesz że systemowi dużo brakuje, napisz więc co mu brakuje bo takich postów na forum polskim i anglojęzycznym widziałem dziesiątki a jak ktoś w końcu się wkurzył i podał gotowy sposób na rozwiązanie to było zdziwienie że można.

    Powtórze się : instalatorzy czekają aż Im Fibaro poda gotowe rozwiązania na każdy przypadek i to za darmo.

    Tak nigdy nie będzie bo Fibaro nigdy nie będzie produkować wszystkich urządzeń które występują w inteligentnym domu i niby dlaczego miałoby prowadzić szkolenia ze sprzętu konkurencji.

    HC2 umożliwia integrację co jest jej celem a jak jakieś dowolne urządzenia integrować to powinien martwić się instalator. HC2 to umozliwia i da się zrobić naprawdę bardzo dużo ale po co to pisze, przecież Ty to wiesz.

    Jak jakiś instalator nie potrafi to jest poprostu lufa i powinien dać sobie spokój by nie narażać klienta i siebie na straty.

    Myślę że po moich dotychczasowych postach na forum widać że jestem mega wymagającym klientem ale ja trafiłem na salon Fibaro gdzie pracownicy mają doświadczenie w instalacji ID i wiedzą jak co ma działać i jak się z tym integrować.

    Ja naprawdę jestem zadowolony z Fibaro bo mimo że mam bardzo dużo urządzeń wpiętych w HC2 i bardzo dużo nietypowych rozwiązań to u mnie nic się nie psuje, nic się nie wiesza.

    Zauważ że firmy sprzedające Fibaro a mające doświadczenia z innych systemów ID wogóle tutaj nie płaczą. Nikt nie ma pretensji że nie działa HDMI czy inne rzeczy. Poprostu wiedzą jak się za to zabrać i u nich to działa.

    Nikt nie jest alfą i omegą ale trzeba umieć napisać : słuchajcie , nie mogę sobie poradzić z jakimś tematem bo robię to pierwszy raz, pomóżcie.

    Na to każdy zareaguje, a jak ja czytam wypowiedzi osób które autorytatywnie wypisują że Fibaro jest do dupy bo mu nie działa a tak naprawdę On nie ma pojęcia co robi to mi piana na usta występuje.

    Kończe bo już za dużo napisałem. Podsumuje tylko : Jestem klientem który ma instalacje na ponad 200 sterowanych urządzeń i zanim się wprowadzę to pewnie rozbuduje to o kolejne 400 i dotychczas jestem zadowolony ponieważ wszystko co zrobiłem to mi działa.

    Nie jestem zadowolony z tego że takiego posta jak teraz napisałem to nie napisał dział supportu lub szkolen z Fibaro bo nikt mi za to nie płaci.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest KubaW
  • Inquirer
  • Sztywniak, niecały rok temu jechałeś po Fibaro prawie jak Mysiar, pisząc o standardach w IT i 20k wywalonych w błoto. Zastanawiam się co dla ciebie było punktem zwrotnym - komunikacja HTTP, beta LUA czy coś jeszcze innego?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Sztywniak, a może opisał byś tak ogólnie jakie masz u siebie urzadzenia i jakie integracje i do czego u Ciebie służą? Za chwilę będę instalował u siebie Fibaro zamierzam to wykonać sam, mam kilka pomysłow ale może coś ciekawego zrobiłeś na co jeszcze nie wpadłem a byłoby ciekawe

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest sztywniak
  • Inquirer
  • Sztywniak, niecały rok temu jechałeś po Fibaro prawie jak Mysiar, pisząc o standardach w IT i 20k wywalonych w błoto. Zastanawiam się co dla ciebie było punktem zwrotnym - komunikacja HTTP, beta LUA czy coś jeszcze innego?

    cześć KubaW

    dziwie się dlaczego akurat Ty odpisujesz ale skoro napisałeś to zauważ dwie istotne sprawy

    1. ja nie jestem instalatorem, nie byłem na żadnym szkoleniu. Jako klient mam prawo wymagać żeby coś działało bez wnikania jak to działa.

    Po czasie już wiem że centrala po odpaleniu odpytuje wszystkie urządzenia i że jakiś czas to trwa. Podłączyłem więc UPS i problem znikł. Takich sytuacji było kilka. Gdybym to wiedział to nie wypisywałbym tutaj wcześniej głupot , których napisałem sporo ,co wynikało z mojej niewiedzy ale jak piszę ja jestem tylko klientem więc mam prawo się kompromitować niewiedzą

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

    2. co do standardów w Fibaro to zdania wcale nie zmieniłem

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest sztywniak
  • Inquirer
  • Sztywniak, a może opisał byś tak ogólnie jakie masz u siebie urzadzenia i jakie integracje i do czego u Ciebie służą? Za chwilę będę instalował u siebie Fibaro zamierzam to wykonać sam, mam kilka pomysłow ale może coś ciekawego zrobiłeś na co jeszcze nie wpadłem a byłoby ciekawe

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    jak znajdę chwilę i motywację to opisze

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Robert K
  • Inquirer
  • Tutaj znowu pojawia się aplikacja na Ipada....

    Please login or register to see this link.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest mariusz4567
  • Inquirer
  • Niestety taka prawda, wszyscy maja tylko nie uzytkownicy.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    mariusz4567, aplikacja nie jest jeszcze gotowa by ją wydać, dlatego proszę o czas, bo chcecie poprawnie działającą i stabilną aplikacje prawda?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Tutaj znowu pojawia się aplikacja na Ipada....

    Please login or register to see this link.

    Salon Fibaro Warszawa?

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    A.Socha, a nie mogli byście udostępnić wersji beta żeby kto chcę mógł ją sobie zainstalować i po testować. Pokazuje tą aplikacje praktycznie wszędzie a faktycznie nie ma jej dostępnej dla użytkownika, to po co ją pokazywać.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    A.Socha, a nie mogli byście udostępnić wersji beta żeby kto chcę mógł ją sobie zainstalować i po testować. Pokazuje tą aplikacje praktycznie wszędzie a faktycznie nie ma jej dostępnej dla użytkownika, to po co ją pokazywać.

    Dokładnie !!! Po co coś pokazywać jak tego nie ma :/

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


    ×
    ×
    • Create New...