Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Aplikacja na Ipada


Guest Paweł Świerczyński

Question

Guest Paweł Świerczyński

Witam

Kiedy możemy się spodziewać aplikacji na ipada, może jest jakaś beta dostępna ?

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0
Guest Anonymous
  • Inquirer
  • nie robia nic - zle...

    robia - zle

    daja bete - zle

    nie daja bety - zle

    wiec co was zadowoli??

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    nie robia nic - zle...

    robia - zle

    daja bete - zle

    nie daja bety - zle

    wiec co was zadowoli??

    Dlaczego Ty tak do tego podchodzisz ?

    Po prostu mówimy o tym ze nie pokazujmy czegoś czego tak naprawdę nie ma... nikt nie mówi że wszyscy są źli nie nie dobrzy.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest damian
  • Inquirer
  • Ale jak pokażą Wam betę, to powiecie "matko, ile błędów!". To po co pokazywać?

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Ale jak pokażą Wam betę, to powiecie "matko, ile błędów!". To po co pokazywać?

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    No już normalnie chłopaki przesadzacie

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> ( Koniec tematu )

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Ja tam na bety nie narzekam bo to są właśnie bety po za tym mi chodzi bardzo dobrze ostatnia beta HC2 i jestem zadowolony dla tego też chciał bym po testować beta na Ipada bez narzekania. Chciał bym z obaczyć to co pokazują na prawie na każdych targach i spotach reklamowych.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest sztywniak
  • Inquirer
  • Ale jak pokażą Wam betę, to powiecie "matko, ile błędów!". To po co pokazywać?

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Mamy to samo zdanie

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Mija kolejny miesiąc a co z aplikacją na Ipada?. Jest już stabilna wersja oprogramowania na HC2 to i aplikacja by się przydała

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Jeszcze się nie poznałeś na określeniach czasowych obowiązujących w Fibaro?

    "Za kilka dni" czytaj "za kilka tygodni"

    "Wkrótce", " w najbliższym czasie" czytaj "za kilka lat"

    I tak dalej.

    Nie przypominam sobie od 2011 roku, żeby dotrzymali jakiegokolwiek terminu.

    Dotyczy to nawet realizacji zamówień, gdzie w przypadku wall plug'ów to już pobili rekord.

    Takie podejście świadczy o szacunku jakim FIbaro darzy swoich klientów.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Jeszcze się nie poznałeś na określeniach czasowych obowiązujących w Fibaro?

    "Za kilka dni" czytaj "za kilka tygodni"

    "Wkrótce", " w najbliższym czasie" czytaj "za kilka lat"

    I tak dalej.

    Nie przypominam sobie od 2011 roku, żeby dotrzymali jakiegokolwiek terminu.

    Dotyczy to nawet realizacji zamówień, gdzie w przypadku wall plug'ów to już pobili rekord.

    Takie podejście świadczy o szacunku jakim FIbaro darzy swoich klientów.

    Nie chcę bronić Fibaro, bo niektóre sprawy związane z firmą mogą drażnić wszystkich, ale zauważ, że w dzisiejszym świecie tak to wszystko wygląda. Apple wydaje iPhone 5, który po dwóch dniach sprzedaży jest niedostępny na całym świecie, ludzie ustawiają się w kolejkach do sklepów aby kupić swój model. Inne projekty wchodzą w życie, jest o nich głośno po czym okazuje się,że zabrakło wiedzy,szczęścia czy też finansowania aby projekt został zakończony.

    Według mnie najgorszą rzeczą którą robi Fibaro jest pisanie o nowościach z wyprzedzeniem. Mogli nie pisać nic o aplikacji na iPhone (poprawce), aplikacja na iPada jest w bardzo wczesnej wersji alpha i naprawdę na razie o niej zapomnijcie. Tyle lat korzystało się z iPhone czy komputera,więc kolejnych kilka miesięcy nam nie zrobi różnicy.

    Wall-plugi to faktycznie mały błąd Fibaro. Najpierw powinni naprodukować tego z 10.000 sztuk, opanować proces produkcyjny, zebrać większą ilość materiałów (komponentów) potrzebnych do produkcji,a dopiero wówczas puścić informację reklamową oraz możliwość zamówień dla dystrybutorów.

    Ja też się często denerwuję,ale później sobie przypominam,że to jeszcze młoda firma, która ciągle się uczy, dopracowuje systemy produkcyjne, R&D, software development itp. dajmy im więcej czasu. Miałem okazję odwiedzić siedzibę firmy dwukrotnie w przeciągu kilku miesięcy i było widać ogromny progres w jej działaniu. Ja jestem spokojny (czasem kosztem przygryzionego języja) i naprawdę wierzę w Prezesa i cały zespół Fibaro!

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Wall-plug - może wersje do samodzielnego montażu

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_mrgreen.gif" alt=":mrgreen:" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Wygląda na to, że Fibaro nie ma developerów na iOS i po prostu nie chce tego powiedzieć wprost. Widoczne to jest np na Bug Tracker gdzie prawie, żadne z poważniejszych zgłoszeń dot. iOS nie zostało rozwiązane.

    Podobno kogoś ostatnio zatrudnili więc pożyjemy zobaczymy...

    Mnie akurat tak bardzo nie interesuje nowa aplikacja na iPada bo ta z iPhona tez działa (prośba tylko o tryb horyzontalny) - iPad jako panel powinien być prosty a to co widziałem w necie wygląda trochę skomplikowanie dla "zwykłego" użytkownika domowego. Wszystkie te "bajery" przydałyby się raczej w normalnej wersji oprogramowania na HC.

    PS

    Jak nie potrzebujesz wallpluga ze "świecidełkami" to tu możesz kupić prosty ale działający i dostępny od ręki :

    Please login or register to see this link.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest sztywniak
  • Inquirer
  • mam małą sugestię do powstającej aplikacji na IPad-a

    przydałoby się żeby aplikacja nasłuchiwała na jakimś porcie (np 80 tcp ) i czytała głosem wysłane ciągi znaków.

    Technologia zastosowana w aplikacji na Iphone jest bardzo dobra i przydałoby się móc z niej skorzystać.

    To w prosty sposób zaspokoiłoby potrzebę generowania komunikatów głosowych

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    przydałoby się żeby aplikacja nasłuchiwała na jakimś porcie (np 80 tcp ) i czytała głosem wysłane ciągi znaków.

    Absolutnie popieram, marzy mi się sytuacja gdy iPad przywita mnie grzecznie w domu jak sie pojawię i Lili zapyta czy już zrobić kawę

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

    Ewentualnie może na początek niech Lili poczyta powiadomienia po uruchomieniu np sceny

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    richo, ale czyta że taka i taka scena w sekcji i pokoju takim została włączona/wyłączona

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest sztywniak
  • Inquirer
  • richo, ale czyta że taka i taka scena w sekcji i pokoju takim została włączona/wyłączona

    tak, tylko że my byśmy chcieli, żeby mówiła to co my chcemy

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Kolejny piękny filmik a na nim co widzimy ? Piękną aplikacje na Ipada której nie ma !! . Nie rozumiem tego . Po co wprowadzać klientów w błąd?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Panie Adamie Pan chyba jest naprawdę zawiedziony że nie Pan jeszcze tej aplikacji bo wszędzie gdzie się nie pojawi filmik narzeka Pan że " to oszustwo"

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" /> poczekajmy troszkę tyle Pan czekał to się na pewno kiedyś apka pojawi się do pobrania ... a powiem w sekrecie że warto być cierpliwym

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> i się już niech Pan nie denerwuje

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    ale ile można czekać ? jak się dobrze przestudiuje to forum to już około dwa lata

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />. Jestem cierpliwy tylko po co pokazywać coś czego nie ma . A po za tym jestem zadowolony

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Aplikacja fizycznie istnieje,więc mówienie,że jej nie ma jest nieprawdą

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_razz.gif" alt=":-P" /> Tak jak już wcześniej kilka razy mówiłem i pisałem,aplikacja jest w fazie alpha i minie jeszcze troszkę czasu do jej oficjalnego przedstawienia. Na pewno warto poczekać i być cierpliwym

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest bart
  • Inquirer
  • Panie Adamie Pan chyba jest naprawdę zawiedziony że nie Pan jeszcze tej aplikacji bo wszędzie gdzie się nie pojawi filmik narzeka Pan że " to oszustwo"

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" /> poczekajmy troszkę tyle Pan czekał to się na pewno kiedyś apka pojawi się do pobrania ... a powiem w sekrecie że warto być cierpliwym

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> i się już niech Pan nie denerwuje

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Szczerze mowiac nie dziwie sie, ze Adam i inni sie denerwuja i sa "zawiedzeni". W moim przypadku, kiedy kupowalem system (w maju bedzie rok temu), sprzedawca zapewnial, ze aplikacja na iPada jest w 99% gotowa i ze w zasadzie czeka tylko na kontrole Apple zanim bedzie dostepna (wiem, ze mial te infomracje z Fibaro, wiec w zasadzie nie winny). W sieci byly zdjecia interfejsu itd. Jednym z kryteriow wyboru systemu dla mnie byla mozliwosc sterowania z dotykowego wyswietlacza, a nie bardzo chcialem istalowac "touch panel PC" - uzywany iPad + uchwyt montazowy na scianie byloby super rozwiazaniem.

    Tak wiec na moja decyzje o zakupie te zapewnienia mialy czesciowo wplyw.

    Minal prawie rok i apki jak nie bylo tak nie ma... Sa tylko ciagle zapewnienia, ze "juz za chwileczke, juz za momencik"... To dlaczego nie mam sie czuc oszukany?

    Nie zrozumcie mnie zle - generalnie jestem z systemu zadowolony (poza kilkoma rzeczami dziala jak powinien), ale wkurza ciagle zapewnianie i dawanie terminow, ktore standardowo sa niedotrzymywane. Gdybym w ten sposob prowadzil swoje projekty, to juz dawno bylbym bez pracy...

    A tak apropos - w zeszla srode mnial wyjsc update HC2 i co? To co zwykle - termin sie sypnal.

    Panowie z Fibaro - mala rada z mojej storny: "underpromise, overdeliver" (bo jak na razie robicie dokladnie na odwrot...)

    Pozdrawiam,

    Bart

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


    ×
    ×
    • Create New...