Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Aplikacja na Ipada


Guest Paweł Świerczyński

Question

Guest Paweł Świerczyński

Witam

Kiedy możemy się spodziewać aplikacji na ipada, może jest jakaś beta dostępna ?

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0
Guest Franek
  • Inquirer
  • iPhone 5 - aplikacja spierdzielona, miała być poprawka, to rozjechał się ekran, teraz przywrócili do stanu z paskami czarnymi

    iPad - mimo zapewnień aplikacji brak

    iPad mini - o tym chyba można zapomnieć (a właśnie nabyłem)

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Jednym z kryteriow wyboru systemu dla mnie byla mozliwosc sterowania z dotykowego wyswietlacza, a nie bardzo chcialem istalowac "touch panel PC" - uzywany iPad + uchwyt montazowy na scianie byloby super rozwiazaniem.

    Dokładnie to rozwiązanie mam u siebie i aplikacja z iPhone na iPada (lub iPada mini) zupełnie wystarcza dla większości domowników. Brakuje w niej paru drobiazgów ale generalnie sprawdza się.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Jednym z kryteriow wyboru systemu dla mnie byla mozliwosc sterowania z dotykowego wyswietlacza, a nie bardzo chcialem istalowac "touch panel PC" - uzywany iPad + uchwyt montazowy na scianie byloby super rozwiazaniem.

    Dokładnie to rozwiązanie mam u siebie i aplikacja z iPhone na iPada (lub iPada mini) zupełnie wystarcza dla większości domowników. Brakuje w niej paru drobiazgów ale generalnie sprawdza się.

    Richo, a nie rozładowuje Ci się szybko bateria gdy masz cały czas włączoną aplikację na iPadzie?

    Możesz sterować oświetleniem LED?

    Ja mam podłączony RGBW Controller do taśmy LED i w aplikacji na iPhone taśma jest widoczna a na iPadzie już nie...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Jednym z kryteriow wyboru systemu dla mnie byla mozliwosc sterowania z dotykowego wyswietlacza, a nie bardzo chcialem istalowac "touch panel PC" - uzywany iPad + uchwyt montazowy na scianie byloby super rozwiazaniem.

    Dokładnie to rozwiązanie mam u siebie i aplikacja z iPhone na iPada (lub iPada mini) zupełnie wystarcza dla większości domowników. Brakuje w niej paru drobiazgów ale generalnie sprawdza się.

    Richo, a nie rozładowuje Ci się szybko bateria gdy masz cały czas włączoną aplikację na iPadzie?

    Możesz sterować oświetleniem LED?

    Ja mam podłączony RGBW Controller do taśmy LED i w aplikacji na iPhone taśma jest widoczna a na iPadzie już nie...

    A gdzie jej szukasz na iPadzie?Jeśli w oświetleniu to tam jej nie będzie. Modułu RGBW szukaj w pomieszczeniu do którego jest przypisany Twój moduł

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Mam pod uchwytem ukryty kabelek do ladowania iPada i jak trzeba to go podłaczam. Mysle o zabudowaniu iPada w jakąs ramke z zasilaniem ale jeszcze tego nie zrobiłem bo czasami go zdejmuje z uchwytu.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest sztywniak
  • Inquirer
  • Mam pod uchwytem ukryty kabelek do ladowania iPada i jak trzeba to go podłaczam. Mysle o zabudowaniu iPada w jakąs ramke z zasilaniem ale jeszcze tego nie zrobiłem bo czasami go zdejmuje z uchwytu.

    Ten uchwyt ma wpiętą ładowarkę, ściąganie IPad-a polega na lekkim odgięciu uchwytu.

    Zakładanie podobnie łatwe i ergonomiczne.

    Uchwyt firmy Loxone (ok. 150 PLN)

    Please login or register to see this attachment.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Mam podobnie zainstalowany ipad na ścianie z przeznaczeniem aby był włączony cały czas. Mam jednak problem z tym że co jakiś czas aplikacja rozłącza mi się z centralą :/  Wcześniej występowało to o wiele częściej gdy w ustawieniach miałem podany adres ip centralki w sieci lokalnej. Od czasu jak go usunąłem a sama aplikacja łączy się zdalnie przez internet, rozłącza się nadal lecz o wiele rzadziej. Jak wyeliminować rozłączanie się aplikacji? czy macie podobny problem?

     

    z góry dzięki.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


    ×
    ×
    • Create New...