Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Problem z głosem Lili S3 Android 4.1.2


rodan

Question

Po ponownej instalacji na Galaxy S3 Android 4.1.2 aplikacji Fibaro brak głosu lili

Po wejsciu w aplikacje i na ikonke LiLi

Pojawia się pytanie o ściągnięcie pliku ale tylko raz i bez rezultatu

instalowałem wersje 1.1 z google play jak i wersje 1.099 z linka na forum

przed nową instalacją głos był ale nie pamiętam jaka była wersja aplikacji

może ktoś się spotkał z takim problemem

[ Added: 2013-09-25, 23:36 ]

po odinstalowaniu aplikacji i usunięciu com.fibaro plik sie pobiera ale lili dalej milczy

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
błąd jest znany. W wersji stabilnej będzie OK.

Witam,

ja mam Samsunga Nexusa do czytania używam programu eCID, wszystko działało do momentu instalacji lili (beta). Mimo zaznaczenia iż ma czytać zewnętrzną aplikację i zaznaczeniu Fibaro. Niestety nadal nie czyta.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja do dzisiaj kozystalem z aplikacji 1.0 na telefonie oraz tablecie i zauwazylem rowniez brak glosu. Zainstalowalem nowa aplikacje na telefonie i teraz borykam sie z cisza na obu urzadzeniach. Jak to naprawic ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

sztywniak, Lili głos odzyska z następna aktualizacją póki co będzie niema w wersji 1.0 jak i 1.1

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest sztywniak

No kurde wiedziałem o tym . Nie wiem skąd mi się ta poprzednia wersja ubździła

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

Sorki za wprowadzenie w błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Panowie,

co chwilę widzę iż na Iphona/Ipada to na Iphona/Ipada tamto a widzę iż o Androidzie jakoś zapomniano.

Niestety większość osób w Polsce ma Androida.

Oczywiście każdy chce by robić sprzedaż, tylko jak ja mam oferować produkt moim klientom, który bez przerwy zgłaszają mi błędy.

Szkoda tylko że jak zwykle szanuje się obcokrajowców a Polaków ma się głęboko gdzieś.

Ewentualnie gadżeciaży i osoby z dużymi portfelami które kupuje najnowsze Iphony.

Oczywiście ktoś może zarzucić iż to właśnie Ci mają kasę więc lepiej zrobić produkt dla nich.

Jednak z tego co pamiętam idą Fibaro było by produkt był dostępny dla jak największej grupy osób.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

grabek, ale o co Ci chodzi?

- aplikacja na telefony jest na androida (w takiej samej wersji jak na iphona)

- aplikacja na tablety powstaje

Nie ma powodu do narzekania, ba niektóre osoby z iphona twierdzą że aplikacja na androida jest lepsza mimo że obie oferują to samo

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest damian

Przecież już dawno fibaro-team wyjaśniał tą sytuację. Pracują na przemian nad andkiem i Ip - jeśli teraz robią coś na IPada albo IPhona to znaczy że już wkrótce zaskoczą nas czymś mega czadowym na androida (wtedy też będą poprawiali, tworzyli i modyfikowali androida, więc wszyscy użytkownicy IP będą musieli czekać).

Cierpliwości! I tak Fibaro ma na chwilę obecną najlepszy i najbardziej rozwinięty interfejs IB!

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...