Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Aplikacja Natywna IPHONE kilka uwag


Guest maciek_lubon

Question

Guest maciek_lubon

1) W aplikacji natywnej kiedy zmieniam ikony pomieszczeń to po wyłączeniu aplikacji i

ponownym włączeniu ikony wracają do stanu pierwotnego. Nie zapamiętuje moich

ustawień.

2) Kiedy w HC wyłączyłem w modułach pokazywanie urządzeń podrzędnych (których

właściwie nie używam) to w aplikacji natywnej one ciągle są i nie pobiera z HC informacji o

tym że one są wyłączone.

Natomiast poprzez wejście z IPHONE na

Please login or register to see this link.

te

ustawienia są zaktualizowane

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Guest vayher
  • Inquirer
  • 1. Czy ma Pan zaktualizowane oprogramowanie centralki? Tylko najnowsze zawiera skrypty "zapamiętujące" ikony.

    2. Wprowadziłem tą poprawkę w wersji 1.1 aplikacji natywnej.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest maciek_lubon
  • Inquirer
  • 1. Wersję softa do centralki mam 15-ke

    2. Czy wersja aplikacji natywnej o której Pan pisze czyli 1.1 jest już dostępna?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest JakubM
  • Inquirer
  • U nas podobny problem, oprogramowanie najnowsze.

    Po zmianie ikon i ponownym włączeniu programu ikony pozostają stare, natomiast kiedy cofniemy z oświetlenia do menu głównego i ponownie wejdziemy w oświetlenie wtedy dopiero zmieniają się na nowe.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest rpedrakowski
  • Inquirer
  • Jeśli chodzi o ikony - kiedy planujecie i czy w ogóle - aby każdy użytkownik miał możliwość wgrania swoich ikon do aplikacji natywnej? Nie ukrywam iż np w opcji scen 5 ikon to troszkę za mało i przydało by się więcej, a fajną opcją było by możliwość stworzenia własnych ikon i wgrania ich.

    Pozdrawiam

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Krzysztof
  • Inquirer
  • Przydałaby się też możliwość grupowania scen w jakieś foldery.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Fidziu
  • Inquirer
  • Przez modul dogrywania ikon uwalili nas w apple... Musimy to przebudowac. Jezeli macie jakies wlasne ikony prosze o kontakt z marketingiem podesle rozmiary w jakich powinny byc i wgramy je aktualizujac aplikacje.

    Przydałaby się też możliwość grupowania scen w jakieś foldery.

    Dobry pomysl. Pomyslimy jak to zrobyc by bylo wygodne i proste.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest rpedrakowski
  • Inquirer
  • dziś miałem zaskakującą sytuację, podłączyliśmy do centralki dodatkowego iphone4, weszliśmy w aplikacje ustawiliśmy i okazało się że nie możemy sterować żadnymi elementami, mimo iż jak zmienialiśmy stan różnych rzeczy to na iphone4 pojawiały się zmiany. Czy mieliście podobną sytuację i jesli tak to jak to rozwiązać ?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest rpedrakowski
  • Inquirer
  • mam prośbę do salonów itp, u siebie zauważyłem że na aplikacji natywnej nie odswieża sie stan ikon po zadziałaniu na kości z klawisza, np rolety mimo ze poszly do góry to na aplikacji natywnej nie pokazuje mi od razu, nie wiem tylko czy to u mnie czy wy tez tak macie ... dajcie znac

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest wojtek
  • Inquirer
  • u mnie jest to samo, tzn. wszytko inne zmienia swój stan na aplikacj natywnej, natomiast rolety nie. Efekt jest taki że nigdy nie wiem jakie one mają połozenie...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Sensotronica
  • Inquirer
  • Na szkoleniu we wtorek, był poruszany ten temat. Z tego co się orientuję to na starszych kościach ze wcześniejszą wersją chip'u tak po prostu jest i jak pamiętam nie jest do przeskoczenia (przynajmniej na razie). Po dokładniejsze info odzywajcie się do centrali.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest JakubM
  • Inquirer
  • 1. W danych pomieszczeniach poustawiałem sobie urządzenia tak, aby wyżej były te, których używam częściej - przy następnym wejściu poprzez dostęp zdalny kolejność urządzeń wraca do poprzedniego stanu.

    2. Często przy dostępie zdalnym pomieszczenia wyskakują mi z grafiką początkową "obrazek łóżka", po czym wyłączam dostęp zdalny, loguję się ponownie i wtedy ikony występują w grafice takiej jaką ustawiłem. Problem występuje również przy połączeniu poprzez WIFI, gdy dostęp zdalny jest wyłączony, odświeżenie danych sieci pomaga.

    U was również występują te problemy? Jak ja ewentualnie rozwiązać?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Sensotronica
  • Inquirer
  • Mam problem z dostępem zdalnym z aplikacji natywnej na iPad2 z iOs 4. Nie ładują się ikony urządzeń, podczas gdy działają ikony scen oraz podgląd z kamery. Czy ten problem występuje u kogoś jeszcze? Proszę o szybką odpowiedź, jutro po południu mam spotkańie z klientem poza salonem i ta funkcjonalność jest mi niezbędna. Z góry dziękuje za odpowiedź!

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest FibaroKK
  • Inquirer
  • Przydałaby się też możliwość grupowania scen w jakieś foldery.

    Bardzo oczekuję tej funkcjonalności bo gdy już mamy wiele scen to zaczyna się mieszać, dodał bym też możliwość własnego ustawiania pozycji, tak jak to jest z ikonami pomieszczeń.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...