Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Aplikacja natywna na androida - beta zapisy.


Guest Fidziu

Question

Guest Fidziu

Szanowni Panstwo,

Najprawdopodobniej w dniu jutrzejszym (wtorek) bedziemy gotowi przekazac aplikacje natywna na androida do beta testow.

Osoby zainteresowane aplikacja prosze o wpisanie adresow email w tym watku, bete wysylal bede osobiscie.

Aplikacja to wersja beta. Moga sie w niej znalezc jeszcze pewne bledy i niedoskonalosci prosze o zglaszanie wszystkich tu na forum. Po wydaniu oficjalnej wersji watek ten zostanie oczyszczony.

Prosze brac poprawke iz wyglada ona nieco inaczej niz iphonowa ze wzgledu na m.in na skalowanie do roznych rozdzielczosci telefonu.

Ponadto ze wzgledu na inna budowe systemu operacyjnego troszke inna jest tez konfiguracja ustawien.

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Guest Michal.P
  • Inquirer
  • [email protected]

    Jakieś prezenty za bycie beta testerem ?

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_razz.gif" alt=":-P" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Fidziu
  • Inquirer
  • Beta poszła na powyższe adresy. Uwagi proszę zgłaszać w drugim wątku:

    Please login or register to see this link.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest J.Hermański
  • Inquirer
  • Aplikację można pobrać z ftp przeznaczonego dla partnerów

    Please login or register to see this link.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest J.Hermański
  • Inquirer
  • Telefon: HTC Desire Z

    Gdy wejdę w pomieszczenia pokazuje mi 0st. C w Salonie i 7st w Korytarzu. W korytarzu jest moduł pogodowy, w salonie jest danfoss i czujnik temperatury i wilgotności. Odczyty z obu urządzeń mi się pokazują tzn. mam w salonie dwa termometry - jeden pokazuje 21 stopni (czujnik temperatury), drugi 23 stopnie (temperatura zadana na danfossie). Przy wilgotności mógły jeszcze pokazywać znak %. Fajnie by było, gdyby tu od razu była też regulacja temperatury i wilogtności +-

    Wyświetla mi urządzenia typu Moduł urządzeń, czyli chyba ukryte trzecie urządzenia w switchach on/off.

    Przełączanie między pokojami działa

    Czujnik ruchu pokazuje mi z ikonką drzwi

    Zmiany stanów czujników (wykrycie ruchu, otwarcie drzwi) nie powodują zmian w aplikacji (drzwi cały czas zamknięte, czujnik ruchu reprezentowany przez drzwi też cały czas zamknięty)

    Wejście do multimediów powoduje wywalenie aplikacji

    Zmiana stanu urządzenia z innych interfejsów nie powoduje zmiany w aplikacji

    Nie da się niczego kliknąć w pasku skrótów

    Każdorazowe kliknięcie logo FBR, żeby wyjść do głównego menu, powoduje aktualizację danych na co trzeba czekać. Denerwujące

    Gdy wejdę do rolet przez Wyposażenie to mimo, że w salonie mam 2 rolety i 2 się wyświetlają to za pomocą dwóch suwaków steruję tylko jedną roletą. Gdy wejdę przez pomieszczenia działa OK

    Przy roletach i ściemniaczach jak klikniemy na ikonę urządzenia, żeby ustawić poziom na 0 lub 100% pasek nie uaktualnia się i zostaje np. na 30%.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...