Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


Oprogramowanie do nagrywania obrazu z Kamery IP


Guest FibaroKK

Recommended Posts

Guest FibaroKK

Witam,

Czy możecie polecić jakiś dobry Darmowy Program do nagrywania obrazu z kamery IP ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous
  • Topic Author
  • testowalem jakies przypadkowe wygooglane programy ale nic rozsadnego mi nie wpadlo w oko.. z mila checia dowiem sie czegos ciekawego w temacie

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest FibaroKK
  • Topic Author
  • Dokładnie, to co znajdziemy u wujka google jest albo Płatne albo 'badziewne'

    Teraz gdy poświęciłem temu sporo czasu doszedłem do wniosku że jeśli

    instalujemy kamery jednego producenta na obiekcie to najlepsze jest oprogramowanie dołączone z kamerami... miałem tak w przypadku Foscama i Edimaxa.

    Ale jeśli znacie inne dobre programy to chętnie je sprawdzę

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest Anonymous
  • Topic Author
  • a co masz do foscama?? ja na plytce do kamery mialem chyba tylko programik do wyszukiwania IP

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest FibaroKK
  • Topic Author
  • Mam kamerkę FOSCAM FI8918W

    Na płycie też miałem tylko ten programik do wyszukiwania IP

    Lecz na stronie producenta www.foscam.com w dziale Support&Help --> Download --> Software Tools jest do ściągnięcia program "Super-Client Software for MJPEG cameras"

    Wymagana jest darmowa rejestracja by ściągnąć to oprogramowanie.

    I przyznam że jest dobry .. 100 razy lepszy od tych darmowych z google

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest Anonymous
  • Topic Author
  • ja tez cos niby sciagnalem z ggogli - fajnie dziala tylko ze trail

    a widzisz bo ja na polskiej stronie foscama szukalem dlatego nie znalazlem :/

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest Anonymous
  • Topic Author
  • FibaroKK, sciagnalem i faktycznie fajnie smiga... nawet jakies audio mam...

    programik juz zostaje na serwerze

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest FibaroKK
  • Topic Author
  • Dokładnie

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> Audio jest a dodatkowo jak zobaczysz po lewej przy kamerze jest mała ikonka pozwalająca mówić przez kamerkę bo ma wbudowany głośnik

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest Anonymous
  • Topic Author
  • ja chce tylko nagrywac w nocy co sie przedbiurem dzieje i w biurze wiec audio mi nie potrzebne

    Link to comment
    Share on other sites

    • 3 months later...

    Mógłby mi ktoś podesłać plik -> "Super-Client Software for MJPEG cameras" dla Windows 7 [email protected]. Posiadam wersję dla XP, ale niestety dla Win7 nie mogę pobrać, bo coś jest ze stroną FOSCAM.com. Mój adres na który się rejestrowałem nie chodzi, a przy nowej rejestracji wyskakuje błąd.

    A co do tematu jeśli poszukujecie dobrego programu bez dźwięku z detekcją ruchu dla jednej kamerki to polecam: Vitamin D Video. Prosty program i bardzo dobrze działa.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 2 weeks later...

    A czy próbował ktoś nagrywać obraz z kamer IP za pomocą czegoś takiego jak Synology Disk Station (czyli duży dysk sieciowy)?

    Please login or register to see this link.

    Link to comment
    Share on other sites

    Polecam iSpy

    Wersja darmowa w zupełności wystarczy. Można nagrywać obraz oraz dźwięk. Nadawać poprzez wbudowany głośnik w kamerce. Filmiki są wysyłane na bieżąco do naszego konta w internecie więc mamy podgląd z każdego miejsca. Ciekawa jest funkcja poruszania się kamery za obiektem. Dzięki temu jak ktoś wchodzi do firmy cały czas kamera podąża za nim. Ogólnie opcji bardzo dużo;)

    Takiego programu długo szukałem;)

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...