Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

aplikacja beta android


Guest Anonymous

Question

Guest Anonymous

zapraszam do rozmowy na temat "betki na andka"

na FTP dostepna wersja 1.o9

błędy:

- menu głwne - nie wyswietla miejscowosci

- brak mozliwosci "zapamietania" hasła przy zdalnym dostępie

- brak wyswietlania horyzontalnego

- kamery widok ogolny - wyswietla mi klatki podgladu kamer ale sa o jakies poł cm na poł cm za male i wyswietlaja biale tło

- podglad szczegółowy kamery to samo co powyzej + brak obrazu (stop klatka ew. autorization request)

- przy powiększeniu obrazu kamery brak mozliwosci przesuwania obrazu

reszta bangla

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

a co u was??

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0

Panowie,

Najnowsza beta jest już do pobrania:

Please login or register to see this link.

Standardowo przed zainstalowaniem najnowszej wersji prosimy o odinstalowanie poprzedniej.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na pierwszy rzut oka bez zmian.

W dalszym ciągu nie działa mi zakładka ogród (nie mogę nawet do niej wejść),mam 2 on/off podpięte do elektrozaworów ,oznaczone "steruje zraszaczem" - to chyba powinno wystarczyć w konfiguracji aby pojawiły się w aplikacji ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z tego co wiem w "Ogrodzie" nic nie było modyfikowane.

Jeśli chodzi o zmiany w tej wersji to na pewno działanie podglądu kamer w dostępie lokalnym i zdalnym oraz zmiany w scenach i sterowaniu urządzeniami grzewczymi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest g6pl
  • Inquirer
  • Witam!

    Sprawa Lili na androida - jakieś postępy?

    LiLi na razie nie będzie dostępne na androida.

    Dziwne, przecież łatwiej zapewno to zrobić niż na Iphona..

    Przeciez można skorzystać z wbudowanego w androida rozpoznawania głosowego, które moim zdaniem działą bardzo dobrze..

    Może problem leży w tym iż do działanie p[otrzebuje połączenie z netem??

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Po aktualizacji centrali do 3.517 nie można wejść w pomieszczenia, w których znajdują się rolety (telefon LG Nexus 4). Brak także ikon.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    w 3.525 steruję roletami za pomocą przycisków góra - dół, ale nie mogę wejść w konfigurację ani sterować za pomocą suwaka.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Brakuje mi ikony na głównym ekranie ( otwieraniem furtki ) . W wersji na i phone jest dla urzytkowników z systemem android trochę krzywdzące, a ja mojego S III nie za mienie nigdy w życiu

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Po aktualizacji centrali do 3.517 nie można wejść w pomieszczenia, w których znajdują się rolety (telefon LG Nexus 4). Brak także ikon.

    Na Samsung Galaxy II nie tylko nie mogę wejść w pomieszczenia, w których są rolety, ale wszystkie ikony pomieszczeń wyglądają jak ... łóżka.

    Czy macie zamiar to naprawić? Kiedy wersja 11 aplikacji na Androida?

    AS

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Dołączam się do pytania kolegi wyżej kiedy będzie nowa wersja na androida tak żebym mogła zrobić aktualizacje hc2 i będzie chodzić jak powinna a w tej chwili jedna dobra wersja to 1.047 która bez problemu współpracuje z androidem. Dodam ze zawiodłam się trochę to co mi instalator obiecywał .

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest damian
  • Inquirer
  • Również oczekuję na wersję, w której będą działały rolety. Na chwilę obecną nie działa nic, a do niedawna nie mogłem wejść do pomieszczeń, gdzie są sterowniki rolet. Wywala się również przy próbie aktualizacji z komunikatem "document has no root element".

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Zaczynam żałować, że wszedłem w temat Fibaro. Ewidentnie macie gdziesz użytkowników. Robicie upgrade aplikacji na PCta bez upgrade'u sterowania na smartphonie. To jakaś żenada. Co mam teraz robić? - oczekując na poprawkę, która nie wiadomo kiedy się pojawi - mam biegać do każdego urządzania i sobie sterować przyciskami ???? To jakieś nieporozumienie ....

    W skrócie: jeżeli ktoś ze znajomych mnie teraz zapyta o Fibaro, to mu powiem, żeby zapytał mnie ponownie za rok, może dwa, kiedy ta 'inicjatywa' zacznie przypominać gotowy produkt.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    alexsos, w dalszym ciągu możesz sterować system poprzez interface'y mobilne i nie korzystać z aplikacji.

    O jakim upgradzie aplikacji na PC masz na myśli ?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    b.kreczmer: Home Center 2 jest ciągle aktualizowany (obecna wersja to zdaje się 3.548), a z betą na Androida nic nie dzieje. Co masz na myśli pisząc 'inteface'y mobilne'?

    alexsos

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    zapewne obaj macie na myśli dostęp po sieci przez http, ale zamiast merytorycznej dyskusji wdajecie się w przepychanki słowne...

    Jak dla mnie najistotniejsze w temacie jest, kiedy pojawi się nowa stabilna wersja. Krystian napisał: "Wkrótce oddamy nowe stabilne wersje aplikacji na Androida." Rozumiem, iż ciężko sprecyzować dokładnie kiedy, ale przydała by się przynajmniej informacja, czy to kwestia dni, tygodni, miesięcy czy lat...

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


    ×
    ×
    • Create New...