Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

aplikacja beta android


Guest Anonymous

Question

Guest Anonymous

zapraszam do rozmowy na temat "betki na andka"

na FTP dostepna wersja 1.o9

błędy:

- menu głwne - nie wyswietla miejscowosci

- brak mozliwosci "zapamietania" hasła przy zdalnym dostępie

- brak wyswietlania horyzontalnego

- kamery widok ogolny - wyswietla mi klatki podgladu kamer ale sa o jakies poł cm na poł cm za male i wyswietlaja biale tło

- podglad szczegółowy kamery to samo co powyzej + brak obrazu (stop klatka ew. autorization request)

- przy powiększeniu obrazu kamery brak mozliwosci przesuwania obrazu

reszta bangla

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

a co u was??

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0

Lili jest w wersji BETA i jeśli to jest funkcja którą warto pokazać klientowi,to chyba traktujesz Fibaro w formie gadżetu

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" /> Fakt faktem mogłoby to lepiej działać,ale pokazywanie Lili potencjalnemu klientowi jest według mnie średnim pomysłem...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
PS. Na Ipad Lili sypie komunikatem " Centrala nie ma połączenia z internetem" i kolejna wpadka.

Spróbuj wydac komendę gdy ikona Lili świeci na zielono.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

zostawmy temat Lili to nie ten temat, tak tylko wspomniałem. Wiem kiedy mówić, po restarcie centralki robię tak samo i działa. Wcześniej też działało.

Co do pokazania klientowi - czymś trzeba być lepszym od konkurencji.

Temat Aplikacji - podejrzewam, że dość mocno jest zintegrowana z centralką, prawdopodobnie to centralka generuje obrazy, które widzimy w aplikacji, nie jest autonomiczna aplikacja działająca na zasadzie wymiany danych przez API.

Panelik dla przeglądarek w telefonach zmienił adres na:

Please login or register to see this link.

ale prócz pokazania się głównego widoku nic tam nie da się zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

yulas, nigdy nie mieliśmy konta na google play (niedługo się to zmieni)

nowa aplikacja oparta jest całkowicie na API

o interfejsach mobilnych wiemy w dostępie lokalnym chwilowo tylko działają (planujemy to naprawić wraz z nowym dostępem zdalnym)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest winiu
  • Inquirer
  • NO Panowie za apkę na androida musze pochwalić. Działa super. Próbowałem włączać wszystko na raz i się nie zawiesiła. Działa stabilnie. Największym zaskoczeniem jest to że iż obraz z kamerek działa płynnie

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> no i w końcu jest Lili. Tu się uczepię bo nie byłbym sobą. Lili nie rozumie polecenia Włącz scenę ......

    Reszta jest super.

    Pozdrawiam.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    ja już port przekierowałem dla /mob/ a tu taka niespodzianka

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    instaluje testuje...

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    jeszcze testowa na ipada wleci to już będzie GIT !

    [ Added: 2013-06-07, 23:38 ]

    Działa komuś Lili na andku?

    Na Xperii neo V nie po kliknięciu na ikonkę Lili następuje zamknięcie aplikacji - ale mam andka 2.3.4 więc pomyślałem że to tu leży problem.

    Na PC postawiłem andka 4.2.2. (wiem wiem to wynalazek) i też mi wywala jak mam zacząć mówić.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Cofam pytanie , nie zauważyłem ze w becie jest nowa funkcjonalność w scenach która robi wlasnie to o co mi chodziło. Nie było tematu

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


    ×
    ×
    • Create New...