Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


Przechwalanie się fibaro.


Guest damian

Recommended Posts

Guest damian

Na facebooku, na profilu "FIBARO.COM - System Automatyki Budynkowej" przeczytałem taki wpis:

Gdzie się mieści polska Dolina Krzemowa? W Poznaniu! Przynajmniej według redaktora Radia Merkury

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> O tym, na czym polega inteligencja budynkowa i jak podnieść swojemu lokum IQ bez remontu możecie posłuchać na:

Please login or register to see this link.

Ale... (zacytuję sam siebie, za facebookiem):

Jasne. Można wszystko zrobić komórką, wszystkim sterować, wszystko włączyć i wyłączyć komórką.

Napiszcie proszę, że można to zrobić aplikacją na iPhone (który wg IDC smartphone ranking zajmuje raptem 17% udziałów w rynku systemów mobilnych). Jeśli ktoś ma androida (75% udziału w rynku!!!), to niestety się rozczaruje bo aplikacja na androida nie działa.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" /> A właściwie działa, ale nie tak jak powinna - wiesza się, brakuje wielu funkcji.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" /> Support już od dawna mówi że pracuje nad "zupełnie nową wersją" aplikacji dla najpopularniejszego systemu, ale poza tym mówieniem nie widać efektów. Wasi klienci czekają!!! A niektórym już zabrakło cierpliwości i wymieniają fibaro na inne systemy!

Nie chwalcie się czymś, co nie działa. Już raz popełniliście błąd marketingowy z aplikacją na iPad która pojawia się w spotach reklamowych (tak, ta która nie wyszła z fazy ALFA i której nie widzieli jeszcze zwykli użytkownicy), teraz ponownie strzelacie sobie w kolano, stopę i przy okazji w inne ciekawe części ciała.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" />

Link to comment
Share on other sites

damian,

Mamy nadzieję, że już wkrótce mile Cię zaskoczymy nowościami

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" />

Link to comment
Share on other sites

Guest Paweł Świerczyński
  • Topic Author
  • Czekamy z niecierpliwością :>

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest damian
  • Topic Author
  • Krystian, liczę na to i już nie mogę się doczekać.

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Ja wiem, jeśli coś zrobicie to będzie to na pewno rewelacyjne. Tylko ten czas oczekiwania...

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest kstaniek
  • Topic Author
  • Myślę, że działania marketingowe Fibaro zwane "tutaj przechwalaniem się" paradoksalnie pomagają nam wszystkim. Lepszy marketing oznacza więcej użytkowników. Więcej użytkowników, to większa presja na jakość i funkcjonalność systemu.

    Ja tam w ramach nowoczesnego patriotyzmu kibicuje Fibaro. Może produkt nie jest jeszcze doskonały, ale nasz polski.

    Pozdrowienia,

    Klaudiusz

    Link to comment
    Share on other sites

    Kibicować takiemu produktowi i być nieustannym beta testerem to by można być nie wykładając niezłych kilku tysięcy złotych.

    To jest produkt komercyjny i powinien stabilnie działać.

    Marketing zamiast futurystycznego bełkotu pokazującego na spotach i folderach rzeczy które nie działają przeznaczyłby środki na R&D, testowanie i supprt.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 2 months later...

    No i jest miłe zaskoczenie ! Troszkę było czekania , ale chyba warto .

    Rozmawiałem z panami z konkurencji , którzy śmieją się z Fibaro , że bezprzewodowy , że połowa nie działa i takie tam duperele ... Zapytałem : jak u was działa inteligencja budynku ? Odpowiedź : światło samo się zapala na czujnik ruchu

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> Pytam dalej : i co jeszcze ? Brama na pilota ! Sterowanie ogrzewaniem - czujmik i zawór

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> Pytam czy mogą zrobić by obraz z domofonu lub kamery automatycznie pojawił się na telewizorze , gdy ktoś dzwoni ? To nie możliwe - padła odpowiedź ! Wszystko w temacie

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_razz.gif" alt=":-P" />

    Link to comment
    Share on other sites

    obraz z domofonu lub kamery automatycznie pojawił się na telewizorze , gdy ktoś dzwoni ?

    Jak można to zrobić

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_question.gif" alt=":?:" />

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest sztywniak
  • Topic Author
  • było już kilka razy na forum, sposobów jest pełno

    sterowanie poprzez HDMI CEC, IR, IP, upnp , firmware TV, firmware dekodera

    Link to comment
    Share on other sites

    Bezproblemowo można to wykonać

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> U mnie pojawia się malutki obraz na TV jak ktoś dzwoni;D i nawet sygnał dzwonka;)

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...