Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


demo systemu


expercik

Recommended Posts

Witam, mam takie pytanie, czy Fibaro udostępnia jakieś domo do wglądu ?

tzn ze zanim zakupię to mogę się w domu (ew. telefonie) pobawić ? zobaczyć co i jak ?

(tak, wiem są salony, najbliższy ok 120 km ode mnie...)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się,że sama zabawa apką w telefonie czy tablecie nie da Ci zbyt wiele.Warto widzieć reakcję świateł,urządzeń na to co robisz na telefonie. Salon może utworzyć dla Ciebie konto demo do "zabawy" ale według mnie,to nie przekona Cię w jakiś znaczący sposób i nie pokaże pełni możliwości systemu.Wydaje mi się,że warto pokonać te 120km i zobaczyć to wszystko na żywo

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" />

Link to comment
Share on other sites

  • Topic Author
  • Do fibaro jestem przekonany. Nic innego nie chcę.Od cZasu jak o nim usłyszałem chcę je.

    czytam i uczę się. Wszystko pod to planuje:)

    Teraz tylko chcę zobaczyć jak to działa

    Link to comment
    Share on other sites

    W tym celu stworzone są pokoje pokazowe, wiele osób jest instalatorami i sprzedawcami systemu bez statusu oficjalnego pokoju pokazowego i każdy chętnie pokaże i doradzi co i jak. Polityka Fibaro również jest taka, że cena dla klienta końcowego jest taka sama w sklepie internetowym jak i w salonie czy u instalatora. Wiec poszukaj kogoś z okolicy, podjedź i sprawdź.

    Link to comment
    Share on other sites

    Polityka Fibaro również jest taka, że cena dla klienta końcowego jest taka sama w sklepie internetowym jak i w salonie czy u instalatora.

    Nie jest to całkowicei prawdą. Prowadzę salon i mam możliwość udzielenia dodatkowego rabatu. A oprócz tego można u mnie zobaczyć i doradzę bezpłatnie. Warto spróbować.

    Mietek

    Homefort

    Milanówek

    ul.Królewska 41

    Link to comment
    Share on other sites

    Polityka Fibaro również jest taka, że cena dla klienta końcowego jest taka sama w sklepie internetowym jak i w salonie czy u instalatora.

    Nie jest to całkowicei prawdą. Prowadzę salon i mam możliwość udzielenia dodatkowego rabatu. A oprócz tego można u mnie zobaczyć i doradzę bezpłatnie. Warto spróbować.

    Mietek

    Homefort

    Milanówek

    ul.Królewska 41

    No właśnie też tego nie rozumiem w jaki sposób możesz dać rabat klientowi jeżeli Fibaro mówi jasno wszystkie ceny dla klienta są takie same... ( no chyba że ja o czymś nie wiem i nie dostałem informacji od Fibaro )

    Link to comment
    Share on other sites

    przeczytaj umowę

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_wink.gif" alt=";-)" /> jeśli klient kupuje za 20 tysi to rabat można dać - nie będę uczył zasad sprzedaży

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...