Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


Najlepsza funkcjonalność systemu FIBARO


Cybercop

Recommended Posts

Szanowni Forumowicze,

Jako nowy użytkownik systemu Fibaro, bogatszy o doświadczenia dwóch ostatnich dni, proponuję ogłosić konkurs na najlepszą Waszym zdaniem, najstabilniej działającą funkcjonalność systemu Fibaro.

Zgłaszam również moją propozycję - w załączniku.

Please login or register to see this attachment.

Link to comment
Share on other sites

Cybercop, ubij aplikacje na telefonie, uruchom ponownie aplikacje i powinno działać

Link to comment
Share on other sites

Cybercop, nie złość się. Ostatnio faktycznie Fibaro zalicza masę wpadek softwarowych, mnóstwo nieopisanych "udogodnień" i nowych funkcji, ale jak sam napisałeś jesteś nowym użytkownikiem, a ja pamiętam jak byłem nowy też miałem dużo problemów i frustracji. Z czasem okazało się, że 99% z nich wynikało z "grzebalstwa", nieznajomości i niezrozumienia mechanizmów funkcjonowania systemu. Nie jestem święty i też potrafię wyżywać się (tak jak wszyscy słusznie) na Fibaro, ale zanim to zrobię szukam na forum rozwiązania i pomocy.

Link to comment
Share on other sites

  • Topic Author
  • Cybercop, ubij aplikacje na telefonie, uruchom ponownie aplikacje i powinno działać

    Tak też zrobiłem, ale przez chwilę nie było też dostępu przez dom.fibaro.com. Natomiast łącze do domu żyło bo po VPN;ie wbijałem się bez problemów. Kurcze trochę się nerwowy robię ...

    Oczywiście teraz wszystko śmiga, po obu kanałach komunikacji

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    [ Dodano: 2013-12-12, 12:54 ]

    Cybercop, nie złość się. Ostatnio faktycznie Fibaro zalicza masę wpadek softwarowych, mnóstwo nieopisanych "udogodnień" i nowych funkcji, ale jak sam napisałeś jesteś nowym użytkownikiem, a ja pamiętam jak byłem nowy też miałem dużo problemów i frustracji. Z czasem okazało się, że 99% z nich wynikało z "grzebalstwa", nieznajomości i niezrozumienia mechanizmów funkcjonowania systemu. Nie jestem święty i też potrafię wyżywać się (tak jak wszyscy słusznie) na Fibaro, ale zanim to zrobię szukam na forum rozwiązania i pomocy.

    Globart spoko ... generalnie nie jestem pieniaczem i jako takie obycie informatyczne mam

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    To chyba skutki uboczne niedawnego opłacenia faktury za system ... a sam wiesz ja to boli

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    Cybercop, he, he doskonale wiem co masz na myśli

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    Cybercop,

    Jak masz obycie informatyczne to wkrótce docenisz największą zaletę systemu Fibaro - LUA. Na szczęście mimo rożnych problemów nie jest to jedyna zaleta

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

  • Topic Author
  • Cybercop,

    Jak masz obycie informatyczne to wkrótce docenisz największą zaletę systemu Fibaro - LUA. Na szczęście mimo rożnych problemów nie jest to jedyna zaleta

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" />

    Wiem, wiem ... właśnie powoli wgryzam się w to, ale pewnie sam doświadczyłeś tego, że najlepsze rzeczy rodzą się w bólach

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 4 weeks later...

    Na co Ci te zalety skoro HC2 jest w dalszym ciągu tylko zabawką, która żyje własnym życiem. Śmiać mi się chce gdy ktoś podnieca się nową funkcjonalnością. Co z tego jak podstawa dalej jest niestabilna i nie można na niej polegać. Ostatnio sporo prac poszło w kierunku rozbudowy panelu alarmu tylko zastanawiam się kto dzisiaj wykorzystuje HC2 do ochrony budynków, mieszań itp. Ciekawe ile czasu jeszcze upłynie zanim HC2 uzyska taką stabilność jak profesjonalne systemy alarmowe.

    Link to comment
    Share on other sites

    Faktycznie to byłoby lepsze rozwiązanie nie tańsze ale stabilne, lecz teraz już za daleko wszedłem w to BAGNO o nazwie Fibaro i muszę się co dziennie wku......

    Jestem ciekawy czy w Fibaro mają zbudowany jakiś poligon doświadczalny czy bazują na problemach klientów.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...