Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


Nieuczciwy sprzedawca.


vect0r

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

W czasie poszukiwań zasilacza do UBS, trafiłem na forum na odnośnik do strony firmy

Please login or register to see this link.

która oferowała m.in. zasilacze do tychże sensorów. Chciałem zasygnalizować Koleżankom i Kolegom z Forum, iż od listopada firma nie wysłała mi towaru, za który zapłaciłem, ustawicznie - elektronicznie i telefonicznie jej konsultanci zapewniają mnie to o aktualnym rozpatrywaniu, to o natychmiastowym zwrocie pieniędzy.

Tak, czy owak po trzech miesiącach już mi się znudziło. Obecnie sprawa skierowana jest do Rzecznika Praw Konsumenta. Czekam na dalszy rozwój wypadków.

Dodam, że natury pieniacza nie mam, ale jeżeli ktoś - mimo niewielkiej kwoty - w sposób tak oczywisty uchyla się od uregulowania należności uważam, że powinien być napiętnowany i ponaglany do zrealizowania obowiązku.

Zalecam rozwagę przy zamawianiu towarów w tej firmie, pozdrawiam

Vect0r.

Link to comment
Share on other sites

Drogi vect0r,

Sprawa zostaje przekazana również do naszego działu handlowego - zajmiemy się tym faktem z najwyższym priorytetem. Prosimy tego typu incydenty zgłaszać również bezpośrednio do nas. W przypadku pytań proszę o kontakt na PW.

Link to comment
Share on other sites

  • Topic Author
  • Pięknie dziękuję za zainteresowanie. Nie spodziewałem się takiego odzewu.

    Kłaniam się,

    Vect0r.

    Link to comment
    Share on other sites

    Witam Wszystkich!

    W czasie poszukiwań zasilacza do UBS, trafiłem na forum na odnośnik do strony firmy

    Please login or register to see this link.

    zdecydowanie NIE polecam tej firmy, kupiłem kilka miesięcy temu od nich kamerę, dostarczona kamera nie była zgodna z opisem na ich stronie - kamerę w uzgodnieniu z ich handlowcem zwróciłem i do dziś nie mogę doprosić się korekty i zwrotu kasy.

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest kubeksrubek

    Witam

    Ja natomiast zamówiłem 2 kamery po około 1 tys za sztukę i dostałem wszystko ok. Sprzedawcę zawsze można sprawdzić przed zakupem. Na portalach aukcyjnych lub wyszukiwarkach ofert są opinie i oceny. Mimo to zawsze może być różnie.

    Kuba

    Link to comment
    Share on other sites

    • 2 weeks later...
  • Topic Author
  • Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, pieniądze bez słowa kilka dni temu trafiły na powrót na moje konto. Dziękuję za wsparcie, pozdrawiam

    Vect0r.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...