Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


Przerażenie


wojtas810

Recommended Posts

Witam

tak czytam i czytam sobie to forum z różnymi tematami i się przeraziłem ponieważ wychodzi na to ze jak kupie fibaro i całe do niego oprogramowanie czyli czujniki i inne bzdury to jeszcze musze się zapisać na jakiś kurs pisania skryptów bo inaczej nie będzie mi tam nic działać!!!!

Według producenta i świetnych marketingowych filmików wszystko działa i się robi intuicyjnie a tu dupa.

Moje wnioski:

ustaw sceny my zrobimy poprawkę i baw się w ustawianie sceny na nowo.

Kupuj tylko to jest najdroższe. Bo nic innego nie działa

llili chwilowo nie dostępna

coś z ogrzewaniem podłogowym nie do końca ten system gra

a jest coś co działa? Tak jest pokazane ze się nie musze bawić w jakieś skrypty i za każdym razem płacić instalatorowi kasę bo poprawka coś śpieprzyla? Czy lepiej szukać czegoś innego?

Link to comment
Share on other sites

  • Topic Author
  • Jestem na etapie kładzenie kabli a systemy te sprawniej działają z tego co też widzę u nich na forach - a szkoda bo się strasznie napalilem na fibaro

    Link to comment
    Share on other sites

    Za skrypty zawsze się płaci, nie ma systemu, w którym jest inaczej. Jest to zazwyczaj najdroższa część całego systemu. Nie ma niestety systemu gotowca na żaden z istniejących systemów.

    Link to comment
    Share on other sites

    @wojtas810, Rozumiem, że może się wydawać, że duża ilość skryptów jest spowodowana małą liczbą gotowych rozwiązań, jednak każdy system jest inny i każdy użytkownik ma inne wymagania - właśnie tacy ludzie często tworzą tego typu projekty. W dodatku w odróżnieniu od innych producentów skrypty te są ogólnodostępne i można z nich korzystać za darmo. Generalnie wybierając nasz system względem przewodowego masz gwarantowany ciągły rozwój i szeroką społeczność, a więc wysoką dostępność rozwiązań spersonalizowanych i niestandardowych. Oczywiście skalowalność i szersza gama urządzeń nie pozostaje bez znaczenia. Czy w systemie są błędy? Oczywiście, jak w każdym oprogramowaniu, jednak pracujemy nad tym, wydając wersje z poprawkami i polepszając nasz proces wytwarzani oprogramowania i testów.

    Link to comment
    Share on other sites

  • Topic Author
  • No tak 

    ale zgodzisz się zemną ze jak oglądam filmik jak LIlli działa - i chce kupić to rozwiązanie konkretnie pod nią tak jak obiecujecie na stronie - a okazuje sie ze to nie działa to sprawa wygrana w sądzie a UOKIK z chęcią taką sprawą sie zajmie tym bardziej ze na stronie nie ma info ze chwilowo pracujecie nad poprawkami dopiero tu się dowiedziałem - nie ładnie !

    Link to comment
    Share on other sites

    Jak wspominałem są pewne rzeczy, które zdecydowanie możemy poprawić i ciągle pracujemy nad tymi funkcjonalnościami.

    Link to comment
    Share on other sites

  • Topic Author
  • No tak ale z tego co widzę po postach trochę dużo czasu wam to zajmuje 

    a jak dobrze wiemy czas nie pa... nie stoi - a płaci się za to. 

    Jest takie powiedzonko

    "Dobra wiadomość rozchodzi się po woli do przodu - ale zła idzie 10-krotnie szybciej" 

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...