Jump to content
Guides for the Forum Read more... ×
Poradniki na Forum Read more... ×
Sign in to follow this  
AppleMobile

BĘDZIE BIOMETRIA GŁOSU W FIBARO

Recommended Posts

"FIBARO pracuje nad czymś bardziej zaawansowanym, mianowicie nad systemem wykorzystującym biometrię głosu. Nowe urządzenie ma pozwalać właścicielom systemu FIBARO na sterowanie za pomocą poleceń głosowych, pełną automatyką domowa. Będzie można zapalać światła, uruchamiać urządzenia elektroniczne jak telewizor, kino domowe czy zrobić kawę w ekspresie. Ma to działać na podobnej zasadzie, jak rozwiązanie Amazon Echo, a więc system mikrofonów nasłuchujących, które w chwili wypowiedzenia słowa klucza, na przykład „FIBARO”, system zaczyna nasłuchiwać i rozpoznawać komendę.

Mówimy więc – FIBARO zapal światło na 50% w salonie – i światło się zapala. Bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni, uruchamiania aplikacji, wciskania odpowiedniej funkcji. Zupełnie bezobsługowo, naturalnie i co ważne – językiem potocznym. Oczywiście będzie wsparcie dla języka polskiego i angielskiego. Z czasem także dla innych."

 

Więcej na

Please login or register to see this link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może za 5 lat bedze jakaś niedzalająca beta

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Share this post


Link to post
Share on other sites

duzo szybciej, na wystawie Cebit w tym roku stala doslownie kolejka producentow sterowan glosowych, wszyscy chcieli wspolpracowac z Fibaro. Co prawda nie znaczy to ze od razu zaczna produkcje, ale majac wiekszy wybor mozna szybciej dojsc do celu w negocjacjach (a to zawsze trwa najdluzej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

... nadal nic więc yyyy 2 lata na plusie zostały. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×