Jump to content
Guides for the Forum Read more... ×
Poradniki na Forum Read more... ×

Question

Witam,

mam zamontowany w bramie wjazdowej moduł switch,który otwiera bramę rewelacyjnie telefonem,natomiast pilot działa bardzo słabo łączy się z hc2 która jest oddalona od bramy 30m.Proszę o informacje czy jest możliwość ustawienia żeby dany przycisk pilota łączył się bezpośrednio z modułem bez użycia centrali?

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Cześć @Łukasz1!

Witaj w naszej społczeności.

Takie coś jest oczywiście mozliwe.

Wykonuje się to przez asocjacje.

Więcej w artykułach w naszej bazie wiedzy i manualach do poszczególnych urządzeń:

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

• 0
  • Inquirer
  • Tak zrobiłem już asocjacje,w pilocie znalazłem moduł do którego mam wpiętą bramę i nie pomogło.Dalej pilot łączy się z centralą.Czy asocjacje wykonuje się tylko w pilocie?

Edited by Łukasz1

• 0
    Posted (edited)

Obawiam się że Fibaro wprowadza konsumentów w błąd, ponieważ asocjacja może i łączy urządzenia pod względem sterowania ale do tego wymaga aktywnej centrali HC. Bez tego niema możliwości bezpośredniego sterowania np pilot plus moduł bramy czy inny. Jeżeli się mylę proszę o jasną instrukcję ponieważ od kilku dni próbuje rozgryźć ten temat i niestety za każdym razem kończy się tak samo, czyli wyłączenie HC przerywa komunikację z modułami.........

Edited by Lekter