Jump to content
Guides for the Forum Read more... ×
Poradniki na Forum Read more... ×
Migration process Read more... ×
Proces migracji Read more... ×
  • 0
fingusio

Bug podczas dodawania zamka Gerdalock V3

Question

Zaobserwowalem maly bug podczas dodawania zamka korzystając z opcji "Aby dodać zamek:" - po użyciu tej opcji zamek sie dodal ale stan baterii pokazywal niski poziom (zdjęcie 1)

Wszystko OK dodaje i wskazuje stan baterii gdy użyjemy " Aby dodać urządzenie należy " oraz z opcją "Dodawaj w trybie security jeśli urządzenie wspiera ten tryb"

Ot tyle :)

Please login or register to see this attachment.

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

To raczej przypadek, że tak miałeś. Gerdalock v3 raportuje baterie dopiero po uruchomieniu silnika. Może się zdarzyć, że akurat wtedy nie miałes parowania. 

Ja miałem tak samo, ale nie dodawałem znowu poprzez tryb security tylko zostawiłem jak jest - czyli był dodany prawidłowo zgodnie z zaleceniami poprzez "aby dodać zamek". Po paru dniach centralka zaktualizowała baterię w momencie gdy zamek "odpalał silnik" i z niskiego stanu zaktualizował się na prawidłowy.

• 0

Witam.

Czy działa już Ci poprawnie gerdalock i jak długo wytrzymują baterie.

Czy korzystacie z automatycznego otwierania drzwi z beacom ?

Zastanawiam się na zakupem Nuki czy Gerdalock.

• 0
  • Inquirer
  • Dziala w miare OK. Baterie nowe, pierwsze po 5dniach padly. Teraz mam drugie, jak trzymają.......nie wiem, używam sporadycznie. Uzylem do teraz 15x z aplikacji + ~5-7x fibaro. Stan baterii pokazuje 99%, czy prawdziwy? nie wiem

• 0
    Posted (edited)

Ja u siebie mam taki problem ze wogole nie moge dodac tego zamka -> koncowy wynik to zawsze "Urzadzenie nieskonfigurowane". Probowalem z 1000 razy przy roznych konfiguracjach (po niepoprawnym dodawaniu probujac takze miekkiej rekonfiguracji badz pelnej rekonfiguracji). Niestety bez sukcesu. Raz udalo mi sie, ze dodalo sie poprawnie, bo wybralem opcje "Dodaj urzadzenie" bez opcji szyfrowania, no ale wtedy nie dzialalo (w opcji jako zamek lub "Dodaj urzadzenie" z szyfrowaniem zawsze lipa)

Dodam, ze u kolegi na HCL zamek dodal sie prawidlowo. Mam tez taki zamek w wersji V2 i ten sie dodaje poprawnie

Staralem sie ograniczyc ruch w centrali, wylaczylem wszystkie sceny, wymienilem baterie na nowe w zamku.... i niestety. Na bluetooth dziala ok..

Ktos mial podobne problemy?

Edited by lukasz.ciechnowski