Jump to content
Guides for the Forum Read more... ×
Poradniki na Forum Read more... ×
  • 0
Przemek77

dahua IPC-HDW1320S

Question

Witam, czy ktoś mógłby pomóc mi w temacie podłaczenia kamery Dahua IPC-HDW1320S do HC-2?. Konkretnie chodzi mi o ścieżki JPG i MJPG. Chciałbym zaznaczyć, iż podłaczyłem 5 kamer Hikvision i nie miałem problemu, po wpisaniu ścieżek ze strony ispyconnect wszystko działa prawidłowo a z w/w kamerą męcze sie kolejny juz dzień. Próbowałem róznych kombinacji i nic. Może ktoś ogarnął juz ten temat :)

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Bo ta kamera udostępnia tylko obraz przez rtsp. Jedyna metoda to przez  http://camera_ip/onvifsnapshot/media_service/snapshot?channel=1&subtype=0 i spróbować z którąś generic wskazując link onvifsnapshot/media_service/snapshot?channel=1&subtype=0 jako źródło jpg.

Robiłem tak kiedyś na HCL czyli na HC2 pójdzie, ale zrezygnowałem bo aplikacja mobila raz pokazuje video (refresh 1s) a raz nie. Wolę jednak w przypadku kamer stosować osobną dedykowaną aplikacjię CCTV

Link jest z kamery SD22204T-GN-W, nie wiem czy dla 1320 nie był trochę inny. Niestety nie mam już takiej u siebie, ale możesz to sprawdzić dowolnym narzędziem do diagnostyki onvif.

Edited by drboss

• 0
  • Inquirer
  • Witam, raz jeszcze mam niestety malo czasu i troszke to trwalo zeby sprawdzic... Niestety nie dzialaja te sciezki :(