Jump to content

Kontrola forum

Recommended Posts

Czy ktokolwiek z grupy fibaro kontroluje posty na forum?

Jest kilka postów pod nową wersją a jakoś odpowiedzi ze strony fibaro cały czas brak?

Czy to kwestia chowania głowy w piasek? Nadmiar pracy i obowiązków? Czy może po prostu pozostawienie użytkowników z problemami samych sobie?

Trochę mnie to dziwi od jakiegoś czasu, bo może różne osoby są odpowiedzialne za różne rzeczy Ale np. strona która stworzyłem  na jednym z portali społecznościowych i strona stworzona przez mojego kolegę bardzo szybko została odnaleziona przez "fibaro" i zablokowana/usunięta ze względu na prawa autorskie (wykorzystanie zabronionych nazw,grafik,itp) i brak odpowiednich pozwoleń pomimo tego iż obie strony działały w dobrej wierze i tylko i wyłącznie na korzyść fibaro.

Bardzo jestem ciekaw kiedy post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego działu. 

On 1/16/2019 at 12:39 AM, tefil said:

przeniesiony do innego działu

Przeniesiony zostanie, bo nie jest w odpowiedniej kategorii ;)

To, że nikt nie odpowiada na posty nie oznacza, że ich nie czytamy. Wolimy przeczytać, przetestować i upewnić się o co chodzi, także bez obaw.

Zaznaczam po raz kolejny, że Forum jest dla użytkowników i działa na zasadzie peer-to-peer, nie jest to oficjalny kanał komunikacji ze Wsparciem Technicznym FIBARO.

On 1/16/2019 at 12:39 AM, tefil said:

strona która stworzyłem  na jednym z portali społecznościowych i strona stworzona przez mojego kolegę bardzo szybko została odnaleziona przez "fibaro" i zablokowana/usunięta ze względu na prawa autorskie (wykorzystanie zabronionych nazw,grafik,itp) i brak odpowiednich pozwoleń pomimo tego iż obie strony działały w dobrej wierze i tylko i wyłącznie na korzyść fibaro

Do tego nie mam jak się odwołać, ale strzelam, że jeśli chodziło o wykorzystanie znaków towarowych to grupy mogłoby być brane przez innych użytkowników jako oficjalny kanał komunikacji.

• 2 months later...