Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


Aktualizacja 1.12 Yubii App


T.Konopka

Recommended Posts

Please login or register to see this image.

/monthly_2021_04/565177006_plmockup-changelog3.png.32510297910d4e034de17318ff79d8d3.png">

 

Szanowni użytkownicy,

 

Nowa wersja 1.12 

Please login or register to see this link.

 jest już dostępna.

Aplikacja staje się integralną częścią ekosystemu Yubii, co pozwoli na integrację urządzeń wchodzących w skład Yubii Nice.

Zmienia się również ikona aplikacji oraz jej nazwa - na Yubii App.

Pobierz aktualizację aplikacji Yubii App, aby jeszcze wygodniej zarządzać inteligentnym domem. Aktualizacja zawiera nowe, niezwykle przydatne funkcjonalności

 

pl mockup-changelog5.png

 

Kluczowe informacje:

Zmiana ekranu logowania

Aby korzystać z aplikacji i zarządzać wszystkimi urządzeniami funkcjonującymi w ekosystemie Yubii, zaloguj się na odświeżonym ekranie logowania. Wystarczy, że użyjesz Twojego dotychczasowego konta FIBARO ID. Komunikacja między aplikacją, a centralą oraz hasła są szyfrowane, dlatego powierzając swój dom naszemu systemowi, możesz mieć pewność, że jest bezpieczny pod każdym względem.

 

Możliwości dashboardu

Intuicyjny dashboard aplikacji został zaprojektowany tak, aby wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego zarządzania domem było pod ręką, gdy tylko włączysz aplikację. Wystarczy moment i już wiesz, co dzieje się w całym domu.

 

Podsumowanie domu

Na widoku domu w pierwszej kolejności dostępne jest podsumowanie domu, na którym możesz grupowo sterować urządzeniami dla całego domu lub wybranych pomieszczeń, np. włączyć wszystkie światła, otworzyć rolety lub wyłączyć wszystkie urządzenia. Dodatkowo tak jak dla ulubionych pomieszczeń możesz sprawdzić stan czujników na podsumowaniu pomieszczenia lub przejść do szczegółowej listy urządzeń.

 

Panel ogrzewania

Wracając do domu po spacerze w deszczu lub bitwie na śnieżki z dziećmi, chciałbyś wrócić do bardziej ogrzanego domu. Sięgnij po telefon i wybierz temperaturę, którą chcesz zastać w domu po powrocie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...