Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Aplikacja iPhone a HC2


Guest FibaroKK

Question

Guest FibaroKK

Witam,

Jestem ciekawy jak kamerki w HC2 działają wam na aplikacji iPhone ?

Ponieważ mam dziwny problem gdzie kidy jestem lokalnie połączony z HC2 to obraz widać bardzo dobrze lecz gdy przejdę na dostęp zdalny to w kamerze pojawia się cały biały obraz.

Ktoś miał podobnie ?

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0
Guest FibaroKK
  • Inquirer
  • Dodatkowo chciałem zapytać czemu nie działa zmiana ikon dla urządzeń typu on off do światła w aplikacji na iPhone, przy HC1 jeszcze dało się zmieniać a teraz mam z tym problem .

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Witam

    Dołączam się do pytanie kiedy wreszcie będzie aplikacja do HC2 na iphona u mnie jak wyżej biały ekran a jak wchodze na dom.fibaro.com nie mam wyboru widoku na komputer tylko sa do wyboru telefonu

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest mariusz4567
  • Inquirer
  • Kiedy mozna sie spodziewac aplikacji do hc2 w app store

    Pozdrawiam

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest kstaniek
  • Inquirer
  • [...] bierze głęboki oddech. Poza cierpliwością nie ma nic do stracenia.

    Paulo Coelho — Zwycięzca jest sam

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous
  • Inquirer
  • spokojnie panowie... dostalem maila od fibaro ze trwaja działania reorganizacyjne supportu i pojawi sie ktos kto bedzie służył pomoca na forum i bedzie pełnił role moderatorska na forum...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest kstaniek
  • Inquirer
  • Nie strasz

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous
  • Inquirer
  • lepiej straszyc niz obiecywac no nie

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    hahhahha

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest vayher
  • Inquirer
  • Witam

    Dołączam się do pytanie kiedy wreszcie będzie aplikacja do HC2 na iphona u mnie jak wyżej biały ekran a jak wchodze na dom.fibaro.com nie mam wyboru widoku na komputer tylko sa do wyboru telefonu

    Please login or register to see this link.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest mariusz4567
  • Inquirer
  • Czy bedzie dostepna aplikacja dedykowana na ipada

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous
  • Inquirer
  • a co wy sie tak za tym ipadem uparliscie?? jest przeciez wspolna z iphonem aplikacja dzialajaca

    lepiej androida w pierwszej kolejnosci zrobic

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Tak i na ipadzie trzeba x2 to nie o to chodzi powinna być dedykowana aplikacja na ipada. A uparliśmy się bo fajnie by było można sobie ipada w ścianę w komponować i używać go jako panelu i do tego przydała by się dedykowana aplikacja a nie interfejs www albo x2

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    poza tym jesli te screeny ktore sa, nie sa tylko mock'ami to aplikacja powinna byc juz w tak zaawansowanym stadium ze chyba niewiele potrzeba zeby ja skonczyc. taka mam przynajmniej nadzieje.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    ipada w ścianę w komponować

    No ale czy nie lepiej zamiast iPada zakuwać w ścianie, kupić całkiem spoko tableta z Androidem za 5-6 stów, a różnicę utopić w kostkach? A sporo by ich było.

    No, ale to już wolny wybór.

    W każdym razie 3mam kciuki za jak najszybsze wypuszczenie działającej apki na iOS'a, bo może wreszcie i my się doczekamy

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_icon_smile.gif" alt=":-)" />

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    jaczet, Najlepiej by było jak by była aplikacja i na ipada i na androida i wtedy wszyscy byśmy byli zadowoleni

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

    Albo tak patrzę i na Ipadzie jak się weźmie x2 to ikonki się w miarę ładnie powiększają tylko napisy robią się nie czytelne da radę to może jakoś zmienić ? Było by totalnie tymczasowe rozwiazanie .

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest Anonymous
  • Inquirer
  • jak odczytac powiadomienia przy ikonce HC2 na ipadzie?? mam kilka zaleglych i nie wiem jak sie do tego dobrac...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Witam!

    przed zakupem ipad nie sprawdziłem, że jeszcze nie ma aplikacji na ipada i rozczarowałem się opcją x2 i rozmazanymi literkami, ale jest inny problem a w zasadzie dwa:

    1. polecenie: "zmniejsz światło w salonie",

    lili: "o ile procent?"

    polecenie: "50%"

    lili: "oświetlenie w sekcji... $light_decrease_s50%"

    Działanie jest poprawne tylko komunikat jest niedopracowany i czyta nazwę i wartość zmiennej

    2. tu poważniejszy problem, miałem odłączone zasilanie rolety:

    - w panelu www i aplikacji ipad/android poprawnie pokazany X że urządzenie jest martwe - dobrze mam inf. że coś nie działa

    - poprosiłem lili "zamknij drzwi" lili odpowiedziała "roleta drzwi została zamknięta" mimo że urządzenie martwe - powinna być informacja że nie udało się wykonać polecenia

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest mariusz4567
  • Inquirer
  • Witam mam podloczonego pimpusa do centrali alarmowej, pokazuje stan centrali czyli zazb lub naruszona, w aplikacji na iphone jest ten stan pokazywany w zakladce wyposazenie-czujniki ruchu natomiast moduly ktore odpowiadaja za uzb i rozb sa widoczne w pomieszczeniach.Jest to troche niewygodne bo duzo skakania, czy jest mozliwe tych stanow z pimpusia przeniesienie do pomieszczen.

    [ Added: 2013-02-13, 12:44 ]

    Witam, kiedy mozna spodziewac sie nowej wersji na iphone.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Witam, mamy juz wersje stabilna na hc2 wiec kiedy teraz mozemy czekac na sprawna wersje aplikacji na iphone i ipad ?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Fabian, iphone aplikacja jest już w apple store, na ipoda i androida trzeba będzie jeszcze poczekać

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


    ×
    ×
    • Create New...