Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

 •     Start new topics and reply to others
 •     Follow topics and users to get email updates
 •     Get your own profile page and make new friends
 •     Send personal messages
 •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


 • 0

Reset do ustawień fabrycznych


zip69

Question

W jaki sposób najprościej przywrócić ustawienia fabryczne, ale tak rzeczywiście na czysto. Przy robieniu RECOVERY mam komunikat o braku plików recovery lub ich uszkodzeniu.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

 • 0
 • Inquirer
 • Po przyciśnięciu supportu (jak zwykle"proszę przesłać HC2 do nas" ) problem został rozwiązany, a więc zabrałem się do ponownego dodanie wszystkich urządzeń do centrali na czysty system 3.571 i jak zwykle w przygodach z HC2 nic nie jest proste i wytłumaczalne logicznie. Zaczynam od sterowników rolet bo są najbliżej centrali, najpierw procedura usunięcia pierwszej kostki bez problemu druga tak samo, następnie dodaję pierwszą i tu zaskoczenie dostała ID 4 ????? Dlaczego nie ID1 ????? Czyli z tego wynika, że HC2 ma jakieś śmieci w pamięci ???? No dobra lecę dalej druga kostka bez problemu z ID 5, trzecia tak samo bez problemu ID 6. Przyszła kolej na kostkę włączającą piec C.O. oraz sterownik C.W.U. także bez problemu ID 7 i 8. Będąc w kotłowni zabieram się za UBSa usuwam i narazie wszystko OK, zabieram się za dodawanie i tu jest problem, żadnej reakcji. Przeprowadzam procedurę kilkukrotnie i bez rezultatu. Zniechęcony UBS-em idę dalej, zabieram się za dwa sterowniki rolet i włącznik światła w kuchni. Niestety ta sama sytuacja co z UBS-em usuwać można bez problemu lecz przy dodawaniu cisza. Nie pomagają restarty.

  Czy do jasnej cholery zacznie to wszystko zachowywać się jakoś normalnie?????? Człowiek tylko się denerwuje i jest bezsilny w starciu z tym całym bałaganem. Najśmieszniejsze jest to, że chodzi o dodawanie kostek Fibaro do HC2, które są "kompatybilne" z HC2

  Please login or register to see this image.

  /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />. Czy nie można stworzyć jakiegoś softu diagnostycznego dla instalatorów, żeby w szybki sposób można było zdiagnozować problem, anie poruszać się po omacku, tracić swój cenny czas i wychodzić na idiotę w oczach klienta ????? Chyba, że będziemy podsyłać do supportu Fibaro całe domy, mieszkania w celi dokonania diagnozy bo to najczęściej od nich słyszę.

  Link to comment
  Share on other sites

  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Answer this question...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  ×
  ×
  • Create New...