Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Reset hasła dla dom.fibaro.com


Guest damian

Question

Guest damian

Już dwa razy ktoś zresetował mi hasło na dom.fibaro.com, prawdopodobnie próbując założyć konto pod takim samym loginem jak mój.

Wnoszę niniejszym o pilną modyfikację systemu przywracania/zmiany haseł na taką, która uniemożliwi dowolnej osobie kliknięcie "Generuj hasło" i zmianę go dla mojego loginu!

Nie było by problemu, gdybym dostawał linka z prośbą o potwierdzenie - wrzucam do kosza i zapominam. Ale takiego maila nie dostaję, od razu automatycznie hasło ulega zmianie! A co za tym idzie, tracę dostęp do domu przez aplikacje mobilne.

 

Potraktujcie to jako pilne!

 

Please login or register to see this link.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dziękuję za zgłoszenie, nadaliśmy tej sprawie wyższy priorytet, postaramy się możliwie szybko wprowadzić zmiany konieczne, by takie sytuacje się nie powtarzały.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest damian
  • Inquirer
  • Odkąd napisałem o tym błędzie, minęły 72 godziny (trzy doby!) gdzie tysiące osób wiedzą o możliwości zrobienia komuś psikusa. Ciekawe co będzie, kiedy teraz wejdę na stronę 

    Please login or register to see this link.

    i zacznę w przypominajce wpisywać kolejne loginy z forum - jak myślicie, ilu użytkowników straci dostęp do HC2? Nie zrobię tym nic nielegalnego, skorzystam tylko z funkcjonalności ogólnodostępnej strony, na której WY daliście dupy i nawet po zgłoszeniu błędu nic nie zrobiliście!

     

    Jeśli nadanie przez Was wyższego priorytetu nie zapewnia poprawy TAKIEGO błędu w 72 godziny, to zaczynam rozumieć dlaczego centrale Fibaro działają tak jak działają.

     

    Żądam natychmiastowej interwencji! 

     

    Albo inaczej, podam Wam numer konta, Wy mi przelejecie jakąś dogodną sumkę i dacie dostęp do serwera, a za 10 minut błąd będzie poprawiony.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Niezwłocznie jest pojęciem "gumowym".

     

    To wygląda jak moja przygoda z Urzędem Skarbowym. Napisali do mnie, że jak dowiedzieli się o istnieniu pewnej firmy (która mogła oszukiwać) to JUŻ po trzech miesiącach zlecili tam kontrolę ...

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Poruszono kwestia została już naprawiona po stronie naszych usług, na żądanie użytkownika jest teraz generowany link do zmiany hasła, nie ma więc możliwości przypadkowego resetu przez inne osoby.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
    Guest damian
  • Inquirer
  • O widzisz, jednak dało się to zrobić szybko.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...