Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

Oprogramowanie 4.080 kamery brak zdjęć


Matcin

Question

Witam 

Posiadam hc2 i hcl z softem 4.080. Skonfigurowałem na hc2 3 różne kamery, wszystkie działają ok tzn jest podgląd obrazu przez aplikacje.

Niestety po naciśnięciu na ikonę zdjęcia nic się nie dzieje tzn pokazuje się flash, ale zdjęcie nie przychodzi na maila. 

Dodam, że na tego samego maila dochodzą inne powiadomienia z fibaro. 

Myślałem, że może z moim hc2 jest coś nie tak i dodałem te same kamery do hcl, ale jest tak samo.
Czy ma ktoś podobny problem? 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam 

Posiadam hc2 i hcl z softem 4.080. Skonfigurowałem na hc2 3 różne kamery, wszystkie działają ok tzn jest podgląd obrazu przez aplikacje.

Niestety po naciśnięciu na ikonę zdjęcia nic się nie dzieje tzn pokazuje się flash, ale zdjęcie nie przychodzi na maila. 

Dodam, że na tego samego maila dochodzą inne powiadomienia z fibaro. 

Myślałem, że może z moim hc2 jest coś nie tak i dodałem te same kamery do hcl, ale jest tak samo.

Czy ma ktoś podobny problem? 

 

Witam,

 

Dziękuję za zgłoszenie. Czy inne powiadomienia działają (zdjęcie z kamery traktujemy jako powiadomienie email) lub powiadomienia email z innych urządzeń, np.: o zmianie stanu?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

U mnie podobnie, po kliknieciu ikonki aparatu nie przychodza zdjecia mailem, a poza tym praktycznie nigdy nie pojawiaja sie miniatury z kamery na glownej stronie (wczesniej wszystko chodzilo). Co do powiadomien trudno mi stwierdzic, nie uzywam innych.

Nazwy pomieszczen celowo zamazane

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

 

jZaIBRX.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Inquirer
  • Tak wszystkie inne powiadomienia mailowe chodzą

    Miniatura kamery się wyświetla na stronie głównej

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    U mnie podobnie, po kliknieciu ikonki aparatu nie przychodza zdjecia mailem, a poza tym praktycznie nigdy nie pojawiaja sie miniatury z kamery na glownej stronie (wczesniej wszystko chodzilo). Co do powiadomien trudno mi stwierdzic, nie uzywam innych.

    Nazwy pomieszczen celowo zamazane

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

     

    jZaIBRX.png

     

    Witam,

     

    Czy wszystkie kamery są takim samym modelem? Z tego co widać jedna poprawnie pokazuje obraz. Czy ścieżki do zdjęć i video jest na pewno poprawna?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Witam,

     

    Czy wszystkie kamery są takim samym modelem? Z tego co widać jedna poprawnie pokazuje obraz. Czy ścieżki do zdjęć i video jest na pewno poprawna?

     

     

    Problemem okazal sie switch

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> Tak, kamery sa identyczne, wszystkie tak samo skonfigurowane. Ale abstrahując walnietego switcha ktory juz jest ok, po 'wejsciu' do kamery nie pokazuje juz obrazu, ani na recznie skonfigurowanej kamerze czy poprzez plugin (Hikvision Ds2cd2132i), probowalem juz chyba wszystkiego, ale nigdy sie nic nie pokazuje. 

     

    j7YdXdX.png

     

    nb2rHWW.png

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Problemem okazal sie switch

    Please login or register to see this image.

    /emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.fibaro.com/uploads/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20"> Tak, kamery sa identyczne, wszystkie tak samo skonfigurowane. Ale abstrahując walnietego switcha ktory juz jest ok, po 'wejsciu' do kamery nie pokazuje juz obrazu, ani na recznie skonfigurowanej kamerze czy poprzez plugin (Hikvision Ds2cd2132i), probowalem juz chyba wszystkiego, ale nigdy sie nic nie pokazuje. 

     

    j7YdXdX.png

     

    nb2rHWW.png

     

    Witam,

     

    A proszę spróbować takiego chwytu. Zmień hasła do niedziałających kamer. To powinno usunąć ewentualne konflikty lub jeszcze istniejących podłączonych klientów, jeśli kamera była dodawana kilka razy.

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    Ale kamery dzialaja, miniatury sie pokazuja na stronie glownej, tylko nie kiedy sie w nie kliknie, malo tego, na iPhonie wszystko dziala ok - sa miniatury, jak i hires po otwarciu kamery.

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...