Jump to content

Welcome to Smart Home Forum by FIBARO

Dear Guest,

 

as you can notice parts of Smart Home Forum by FIBARO is not available for you. You have to register in order to view all content and post in our community. Don't worry! Registration is a simple free process that requires minimal information for you to sign up. Become a part of of Smart Home Forum by FIBARO by creating an account.

 

As a member you can:

  •     Start new topics and reply to others
  •     Follow topics and users to get email updates
  •     Get your own profile page and make new friends
  •     Send personal messages
  •     ... and learn a lot about our system!

 

Regards,

Smart Home Forum by FIBARO Team


  • 0

ustawienie godziny w panelu ogrzewania


leo61

Question

Witam

Mam problem z ustawieniem w panelu ogrzewania godziny podniesienia temperatury od godziny 04.00.

Najwcześniejsza godzina na którą mogę ustawić początek ogrzewania to 05.00

Jak to zmienić

Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Inquirer
  • Dzięki bardzo za podpowiedź - jest to dobre wyjście z sytuacji ale problem pojawia się w niedzielę gdzie brakuje jednego suwaka do ustawienia strefy temperatury w ciągu dnia.

    W niedzielę do 07.00 zostaje temp 19.00 st. z soboty i jest ok.

    Następnie ustawiam temp 22 st. do godz. 10.00.

    Potem od 10.00 - 22.00 ustawiam 19 st.

    Od 22.00 do 00.00 - 22 st. - i tu pojawia się problem bo brakuje jednego suwaka od godz. 00.00 do 04.00 na ustawienie temp 19 st.

    Chyba zostaje albo pogodzić się z temp w poniedziałek rano - 19 st. lub grzać przez całą noc z niedzieli na poniedziałek na 22 stopnie

    Szkoda że nie mogę dodać screenu z harmonogramu bo wyskakuje mi błąd "6 i proszę skontaktować się pomocą techniczną"

     

    Pozdrawiam

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0

    No po prostu jest podział na 4 pory dnia a nie 5, co i tak jest dobrym wynikiem.

    Pytanie brzmi czy aby na pewno potrzebujesz grzać pomieszczenie od 22.00 do 00.00 na 22st.? Tym bardziej z 19st.?

    Link to comment
    Share on other sites

    • 0
  • Inquirer
  • 12 godzin temu, ravenlord1989 napisał:

    Pytanie brzmi czy aby na pewno potrzebujesz grzać pomieszczenie od 22.00 do 00.00 na 22st.? Tym bardziej z 19st.?

    Czyli proponujesz abym w niedzielę kładł się spać w temperaturze 19 st. i wtedy jest OK.

    Myślałem że jest jakieś inne obejście tego problemu - bo jak bym miał w tygodniu takich dni jak niedziela np. dwa?

    Link to comment
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Answer this question...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...